May 9-12, 7:00 AM UTC
World Olympic Qualifier
May 10-12, 2:00 PM UTC
Phil Portuese Northeast Regional Champs
May 10-11, 3:00 PM UTC
Western Regional Championships
May 10-12, 6:00 PM UTC
Northern Plains Regional Championships
Today · 2:00 PM UTC
2024 TX-USAW State FS and GR
Today · 3:00 PM UTC
NC Beach National & World Team Qualifier
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 10-11, 2:00 PM UTC
Calemax Invite1
May 17-19 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jaedyn Henry
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/26
L
DEC 6-1
P. Wearmouth
Martensdale-St Marys
IGHSAU Regional Qualifier 4
Round 4: Quarterfinals & 3rd WB
100
01/26
L
F 3-0 0:38
E. Fritz
Anamosa
IGHSAU Regional Qualifier 4
Round 2: 2nd Round & 1st WB
100
01/22
L
F 5-0 2:50
A. Faubus
Ballard
2024 Pleasantville Girls Dual Tournament
Round 4 (8 Team)
105
01/22
L
F 7-2 5:54
H. Woods
Highway 34
2024 Pleasantville Girls Dual Tournament
Round 1 (8 Team)
100
01/11
L
F 5-1 3:34
L. Systma
Carlisle
Gilbert @ Carlisle
Round 1
100
01/06
L
F 13-0 3:00
M. Brennecke
Valley, West Des Moines
2024 Varsity Ogden Girls Tournament
Quarters & 1st WB (16 Man)
100
01/06
L
F 2-1 1:10
L. Watson
Ankeny
2024 Varsity Ogden Girls Tournament
Round 1 (16 Man)
100
12/20
W
F 1-4 4:36
P. Madren
Grinnell
Trojan-Tangle 2023 HS Girls
Round 4 (5 Man)
100
12/20
L
F 2-0 0:23
K. Adams
Newton
Trojan-Tangle 2023 HS Girls
Round 3 (5 Man)
100
12/20
L
F 2-0 1:42
E. Carico
Panorama
Trojan-Tangle 2023 HS Girls
Round 2 (5 Man)
100
12/19
L
F 2-0 0:25
K. Andrews
West Marshall
Trojan-Tangle 2023 HS Girls
Round 1 (5 Man)
100
12/15
W
MD 15-6
A. Esquivel
Carroll
Gilbert/Denison/Carroll
Round 1
100
12/02
L
F 2-0 1:54
L. Webster
Colfax-Mingo
BGM Duals (Girls) 2023
Round 1 (8 Team)
100
12/02
L
F 2-0 1:35
T. Wyatt
Cedar Rapids Kennedy
BGM Duals (Girls) 2023
Placement Matches (8 Team)
100
11/28
L
F 5-3 5:14
K. Andrews
West Marshall
Gilbert Duals
Round 1
100
11/28
L
F 11-1 5:05
E. Als
Mason City
Gilbert Duals
Round 1
100
11/18
L
DEC 9-3
E. Cahill
Raccoon River-Northwest
2023 Central Iowa Kickoff Tournament
Champ Quarters & Consi Round 2
100
11/18
L
F 8-0 2:33
L. Smith
South Tama County
2023 Central Iowa Kickoff Tournament
Champ Round 2 & Consi Round 1
100
11/15
L
MD 14-4
J. Rudison
Carlisle
Colfax-Mingo/Carlisle/Gilbert
Round 1
100
11/15
L
F 6-0 1:41
L. Webster
Colfax-Mingo
Colfax-Mingo/Carlisle/Gilbert
Round 1
100
Related Content
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021
7 D1 Schools In 7 Days For Maui Fundraiser
Aug 28, 2023
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020