Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 9-12 · Resumes Today at 7:00 AM UTC
World Olympic Qualifier
Today · 2:00 PM UTC
Phil Portuese Northeast Regional Champs
Today · 3:00 PM UTC
Western Regional Championships
Today · 6:00 PM UTC
Northern Plains Regional Championships
Tomorrow · 2:00 PM UTC
2024 TX-USAW State FS and GR
Tomorrow · 2:00 PM UTC
Midwest Warrior Challenge
Tomorrow · 3:00 PM UTC
NC Beach National & World Team Qualifier
May 17-19 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Kaleb Pryor
Results
High School Results
High School
High School
Youth
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/17
L
Replay
F 7-1 5:10
M. Buchanan
Madison County
AHSAA State Wrestling Championships
Placement 5th
1A-4A 150
02/16
L
Replay
DEC 1-0
E. Rasmussen
St James
AHSAA State Wrestling Championships
Round 6 - Friday 4/5/6/7A
1A-4A 150
02/16
W
Replay
M FOR 2-4
J. Aaron
Corner
AHSAA State Wrestling Championships
Round 5 - Friday 4/5/6/7A
1A-4A 150
02/16
W
Replay
F 9-6 4:44
K. King
Walter Wellborn
AHSAA State Wrestling Championships
Round 3 - Friday 4/5/6/7A
1A-4A 150
02/16
L
Replay
MD 19-5
J. Eschenbach
St. John Paul II
AHSAA State Wrestling Championships
Round 2 - Thursday 4/6/7A
1A-4A 150
02/15
W
Replay
DEC 8-4
J. Dyson
Northside Methodist Academy
AHSAA State Wrestling Championships
Round 1 - Thursday 4/6/7A
1A-4A 150
02/10
L
Replay
F 5-2 4:00
M. Buchanan
Madison County
AHSAA Super Section North
Placement 3rd
1A-4A 150
02/10
W
Replay
F 4-6 3:38
J. Aaron
Corner
AHSAA Super Section North
Rd 8
1A-4A 150
02/10
W
Replay
MD 15-6
T. Morgan
J.B. Pennington
AHSAA Super Section North
Rd 7
1A-4A 150
02/10
W
Replay
DEC 10-5
T. Stevens
White Plains
AHSAA Super Section North
Rd 5
1A-4A 150
02/09
W
Replay
F 2-0 2:47
B. Ryaboshapka
Deshler
AHSAA Super Section North
Rd 3
1A-4A 150
02/09
L
Replay
DEC 8-4
D. Smart
Piedmont
AHSAA Super Section North
Rd 2
1A-4A 150
01/27
L
DEC 2-1
D. barnes
Weaver
Piedmont Dogfight Invitational
1st & 3rd (16 Man)
152
01/27
W
DEF 8-4 3:45
M. Buchanan
Madison County
Piedmont Dogfight Invitational
4th Wrestleback (16 Man)
152
01/27
W
F 4-0 2:06
B. Ryaboshapka
Deshler
Piedmont Dogfight Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
152
01/27
W
DEC 2-1
H. Binder
Montgomery Catholic Prep School
Piedmont Dogfight Invitational
2nd Wrestleback (16 Man)
152
01/27
L
F 2-0 1:27
D. barnes
Weaver
Piedmont Dogfight Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
152
01/27
W
DEC 9-5
K. King
Walter Wellborn
Piedmont Dogfight Invitational
Round 1 (16 Man)
152
01/26
L
F 0-0
S.
Hayden
Dora Quad #3
Round 1
150
01/19
L
DEC 4-2
D. barnes
Weaver
2024 AHSAA State Dual Championships
Champ - Round 1 (16 Team)
152
01/06
L
DEC 2-0
D. barnes
Weaver
Heflin Rumble in The Jungle
1st & 3rd (16 Man)
152
01/06
W
F 2-3 1:43
K. King
Walter Wellborn
Heflin Rumble in The Jungle
4th Wrestleback (16 Man)
152
01/06
W
F 10-10 4:21
J. Edwards
Oxford
Heflin Rumble in The Jungle
Semis & 3rd WB (16 Man)
152
01/06
W
DEC 5-2 TB1
R. Harris
Cleburne County
Heflin Rumble in The Jungle
2nd Wrestleback (16 Man)
152
01/06
L
DEC 5-2
D. barnes
Weaver
Heflin Rumble in The Jungle
Quarters & 1st WB (16 Man)
152
01/06
W
F 2-0 1:41
A. Garrett
Alabama School for the Blind
Heflin Rumble in The Jungle
Round 1 (16 Man)
152
01/05
W
TF 15-0
S. Brown
A P Brewer High School
JBP Duals 3
Round 1
157
01/03
W
F 7-0 2:38
I. Cruz
Fultondale
1-4A Region 5 Duals
Round 1
150
01/02
W
F 8-1 2:36
C. Brown
Ashville
1-4A Region 5 Duals
Round 1
150
01/02
L
F 2-0 1:10
J. Aaron
Corner
1-4A Region 5 Duals
Round 1
150
01/02
W
F 0-0
C. Spradlin
Oak Grove
Chris Nunn Duals
Round 1
150
01/02
L
F 0-0
A. Swann
Hayden
Chris Nunn Duals
Round 1
150
12/31
W
TF 15-0
J. Hawkins
Deshler
Chris Nunn Duals
Round 1
150
12/29
W
F 0-0
C. Eubank
Corner
Chris Nunn Duals
Round 1
157
12/28
W
F 0-0
J. Anderson
Ranburne
Bulldog Brawl
Round 1
150
12/28
W
F 0-0
C. Sharp
Ashville
Bulldog Brawl
Round 1
150
12/27
W
F 0-0
L. Boyce
Oak Grove
Dora Quad #1
Round 1
150
12/21
W
F 0-0
B. Hutchison
Piedmont
Bulldog Brawl
Round 1
150
12/20
L
F 0-0
J. Aaron
Corner
Dora Quad #1
Round 1
150
12/20
W
MD 17-4
G. Hall
American Christian Academy
Dora Quad #1
Round 1
150
12/13
W
F 0-0
J. Barrow
Tuscaloosa County
TCHS Tri Match (Northridge/Dora)
Round 1
150
12/12
W
F 2-0 0:56
J. Barrow
Tuscaloosa County
TCHS Tri Match (Northridge/Dora)
Round 1
150
12/12
W
F 4-1 1:59
N. Keith
Northridge High School
TCHS Tri Match (Northridge/Dora)
Round 1
150
12/10
L
DEC 11-5
T.
Hayden
Dora Dual Tournament (USE THIS ONE)
Round 1
150
12/10
W
F 0-0
C. Collar
Springville
Dora Dual Tournament (USE THIS ONE)
Round 1
157
12/10
W
F 0-0
T. Flowers
New Hope HS
Dora Dual Tournament (USE THIS ONE)
Round 1
157
12/02
L
F 0-0
H. Roberts
Cleburne County
Lamar Wade Memorial
Semis & 3rd WB (16 Man)
157
12/02
W
DEC 7-6
T. Stevens
White Plains
Lamar Wade Memorial
2nd Wrestleback (16 Man)
157
12/02
W
F 2-0 0:54
R. Harris
Cleburne County
Lamar Wade Memorial
Quarters & 1st WB (16 Man)
157
12/02
L
F 2-0 0:55
A. Young
Cherokee County
Lamar Wade Memorial
Round 1 (16 Man)
157
11/27
L
F 0-0
A. Swann
Hayden
Hayden`s Thanksgiving Duals
Round 1
157
11/27
L
F 0-0
N. Williamson
Ashville
Hayden`s Thanksgiving Duals
Round 1
157
11/27
L
F 0-0
G. Caldwell
Jasper
Hayden`s Thanksgiving Duals
Round 1
157
11/27
L
F 0-0
J. Fells
Fultondale
Hayden Duals
Round 1
157
11/23
L
F 0-0
J. Aaron
Corner
Hayden`s Thanksgiving Duals
Round 1
157
11/22
L
F 0-0
J. Marquez
J.B. Pennington
Hayden`s Thanksgiving Duals
Round 1
157
11/22
L
F 0-0
J. Fells
Fultondale
Hayden`s Thanksgiving Duals
Round 1
157
11/19
W
DEC 6-4 SV
C. Spence
Springville
Sean Still
Round 6
157
11/18
W
MD 12-3
S. 2
Jasper
Sean Still
Round 5
157
11/18
L
F 0-0
B. Covin
Oak Grove
Sean Still
Round 4
157
11/18
W
F 0-0
G. Davis
Dora
Sean Still
Round 2
157
Related Content
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021
7 D1 Schools In 7 Days For Maui Fundraiser
Aug 28, 2023
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020