Today · 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
Today · 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
Today · 2:00 PM UTC
Iowa/USA State Freestyle/Greco Champions
Today · 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
Today · 2:00 PM UTC
WWF Freestyle/Greco State Champs
Today · 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
Today · 2:00 PM UTC
USAWKS FRECO State
Today · 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
Today · 4:00 PM UTC
Clash at Bullhead
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 2-4 · Resumes Today at 5:30 PM UTC
2024 Alaska USAW State Fk/FS/GR Champion
Today · 4:00 PM UTC
WSWA Freestyle and Greco State
Today · 5:00 PM UTC
Minnesota FS/GR State Tournament
Tomorrow · 3:00 PM UTC
NEUSA FS/GR State
May 9-12, 7:00 AM UTC
World Olympic Qualifier
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Aubree Graves
Results
High School Results
Team Name
Western Christian
Western Christian, Hull
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/26
L
F 4-2 4:18
D. Thayer
East Sac County
IGHSAU Regional Qualifier 2
Round 4: Quarterfinals & 3rd WB
130
01/26
L
F 2-3 1:52
M. Brown
Fort Dodge
IGHSAU Regional Qualifier 2
Round 2: 2nd Round & 1st WB
130
01/20
L
F 2-0 1:51
C. Metzger
West Lyon
SBL Girls Invitational
Placement, R5 - 5Man
130
01/20
W
F 9-4 3:29
B. Hoppe
LeMars
SBL Girls Invitational
Semis & 3rd WB, R3 - 5Man
130
01/20
L
F 2-2 1:46
A. Gutierrez
MOC-Floyd Valley
SBL Girls Invitational
2nd Wrestleback and Round 2 of Round Robin
130
01/20
L
F 9-2 2:35
L. Henry
Central Lyon
SBL Girls Invitational
R1-16Man, R1 - 5Man, R1 - 3Man
130
01/06
L
DEC 9-4
L. Whittington
Bon Homme/Scotland/Avon
Dan Pansch Girls Invitational
Semis & 1st WB (8 Man)
132
01/06
L
F 7-0 3:02
L. Cuevas
Norfolk
Dan Pansch Girls Invitational
Quarterfinals (8 Man)
132
01/06
W
F 4-1 0:59
S. Le
Sioux City East
Orab Girls Wrestling Invitational
Placement Matches (16 Man)
130
01/06
L
F 5-4 2:25
K. Bergeson
Okoboji/HMS
Orab Girls Wrestling Invitational
4th Wrestleback (16 Man)
130
01/06
W
F 10-4 4:20
H. MartinezMoreno
Sioux Center
Orab Girls Wrestling Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
130
01/05
L
F 7-4 3:55
A. Gutierrez
MOC-Floyd Valley
Orab Girls Wrestling Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
130
11/18
L
M FOR 0-0
D. Thayer
East Sac County
Lady E-Hawk Invite
Placement Matches (16 Man)
135
11/18
L
DEF 3-2 2:32
A. Petersen
West Bend-Mallard
Lady E-Hawk Invite
2 Bracket round 5
135
11/18
L
F 2-2 1:00
C. Weydert
Humboldt
Lady E-Hawk Invite
2 Bracket Round 4
135
11/18
W
F 4-2 2:06
I. Gomez
Eagle Grove
Lady E-Hawk Invite
Quarters & 1st WB (16 Man)
135
11/18
L
FOR 0-0
N. Frerk
Sioux Central
Sioux Central Girls Invite
Round 3 (4 Man)
135JV
11/18
L
F 2-3 3:16
M. Whiting
Okoboji/HMS
Sioux Central Girls Invite
Round 2 (4 Man)
135JV
11/18
W
F 6-2 1:37
J. Anzua
MOC-Floyd Valley
Sioux Central Girls Invite
Round 1 (4 Man)
135JV
11/15
L
F 2-2 1:01
A. Kats
Western Christian, Hull
Western Christian - Girls Invite
2nd Wrestleback (8 Man)
135
11/15
L
F 4-0 0:49
G. Sayler
Sheldon/South O`Brien
Western Christian - Girls Invite
Semis & 1st WB (8 Man)
135
11/14
W
F 4-0 0:47
J. Anzua
MOC-Floyd Valley
Western Christian - Girls Invite
Quarterfinals (8 Man)
135
Related Content
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Greatest Pins
May 2, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
Women's Spotlight
Feb 24, 2022