Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 8-9, 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 8, 2:30 PM UTC
The 41st Alabama State Games - HS Boys D
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Rhyen Spruill
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
F 2-0 0:55
A. Adams
Roanoke Rapids
NCHSAA 2A East Regional
2nd Wrestleback (16 Man)
113
02/09
L
F 2-1 0:55
A. Summers
Greene Central
NCHSAA 2A East Regional
Round 1 (16 Man)
113
01/23
L
F 2-0 1:35
B. Collins
Manteo
Tri Hertford, Northeastern Manteo
Round 1
120
01/18
L
F 9-2 1:26
J. Bennett
Currituck County
Currituck County @ Northeastern
Round 1
120
01/13
L
F 2-0 0:50
C. Lewis
North East Carolina Prep School
Havelock Duals
Round 1
120
01/13
L
F 2-0 1:54
J. Garcia
Havelock
Havelock Duals
Round 1
120
01/13
L
F 5-0 1:09
C. Braxton
New Hanover
Havelock Duals
Round 1
120
01/13
L
F 2-0 0:40
A. Sierra
Orange
Havelock Duals
Round 1
120
01/12
L
F 0-2 0:18
D. James
First Flight
Tri Match w/ Holmes, First Flight, Northeastern
Round 1
120
01/06
L
F 13-0 1:21
E. Castillo
Grassfield
2024 River City Invitational Tournament
Semis & 3rd WB (16 Man)
120
01/06
L
F 9-2 2:43
A. Harrington
North Pitt
2024 River City Invitational Tournament
Quarters & 1st WB (16 Man)
120
01/03
W
F 4-3 3:18
Y. Manuel-Perez
Pasquotank County
Tri w/Northeastern/Lawrence Academy
Round 1
120
12/22
L
F 7-0 1:17
A. Faqery
Albemarle
Mike Duman Toys for Tots Invitational
2nd Wrestleback (32 Man)
120
12/21
L
F 2-0 0:44
T. Guiliani
Kempsville
Mike Duman Toys for Tots Invitational
Round 1 (32 Man)
120
11/30
L
MD 15-5
L. Shiver
Northside (Pinetown)
Quad@ WHS- Northside, Goldsboro, Northeastern
Round 1
120
11/30
L
F 9-1 3:26
S. Vosburgh
Washington
Quad@ WHS- Northside, Goldsboro, Northeastern
Round 1
120
11/23
W
F 20-6 4:43
Y. Manuel-Perez
Pasquotank County
Quad w/ Pasquotank/ Northeastern/ West Craven/First Flight
Round 1
120
11/23
L
F 12-2 2:54
L. Harris
First Flight
Quad w/ Pasquotank/ Northeastern/ West Craven/First Flight
Round 1
120
11/23
L
F 1-4 2:28
J. Wesley
West Craven
Quad w/ Pasquotank/ Northeastern/ West Craven/First Flight
Round 1
120
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024