Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 2-4 · Resumes Today at 5:30 PM UTC
2024 Alaska USAW State Fk/FS/GR Champion
Today · 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
Today · 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
Today · 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
Today · 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
Today · 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
Today · 1:00 PM UTC
Tennessee Iron Man
Today · 2:00 PM UTC
USAWKS FRECO State
Today · 2:00 PM UTC
Iowa/USA State Freestyle/Greco Champions
Today · 2:00 PM UTC
WWF Freestyle/Greco State Champs
Today · 3:00 PM UTC
Clash at Bullhead
Today · 4:00 PM UTC
WSWA Freestyle and Greco State
Today · 5:00 PM UTC
Minnesota FS/GR State Tournament
Tomorrow · 3:00 PM UTC
NEUSA FS/GR State
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Carlo Santini
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
12/21
W
F 2-0 0:52
B. Wade
Burleson Centennial
Burleson Centennial @ Northwest
Round 1
157
12/16
L
F 7-0 3:19
J. Careaga
Northwest Nelson
10th Annual Takedown Alzheimer`s Classic
Round 4 (6 Team)
157
12/16
L
DEC 10-7
J. Tennant
Keller
10th Annual Takedown Alzheimer`s Classic
Round 3 (6 Team)
157
12/14
L
F 2-0 0:39
C. Mosley
Argyle
District 5 Duals
Round 1
157
12/02
L
DEC 7-2
L. Ashurou
Frisco Reedy
Mike McCready Memorial Invitational
4th Wrestleback (32 Man)
157
12/01
L
F 2-0 0:45
J. Hooper
Midlothian Heritage
Mike McCready Memorial Invitational
Quarters & 3rd WB (32 Man)
157
12/01
W
F 2-0 1:08
C. Halstead
Springtown
Mike McCready Memorial Invitational
Round 2 Champ & WB (32 Man)
157
12/01
W
F 4-7 3:52
J. Cohen
Frisco Wakeland
Mike McCready Memorial Invitational
Round 1 (32 Man)
157
11/19
L
TF 17-2
N. Stipe
Plano West
Plano West @ Northwest
Round 1
157
11/18
L
TF 16-0 3:53
N. Stipe
Plano West
NHS Duals
Round 1
157
11/18
L
F 9-2 2:38
L. Wilkinson
Fort Worth Benbrook
NHS Duals
Round 1
157
11/16
W
F 13-11 5:04
D. Tesch
Frisco Liberty
Liberty/Princeton/Northwest
Round 1
157
11/16
W
F 2-0 1:46
A. Hernandez-Hutchinson
Princeton
Liberty/Princeton/Northwest
Round 1
157
11/11
L
F 9-0 1:34
L. Dockins
Northwest Eaton
Timber Creek Fall Classic - Varsity Boys
2nd Wrestleback (16 Man)
165
11/11
L
F 2-0 1:05
D. Meares
Frisco Wakeland
Timber Creek Fall Classic - Varsity Boys
Round 1 (16 Man)
165
Related Content
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Greatest Pins
May 2, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
Women's Spotlight
Feb 24, 2022