Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Faith Roseberry
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
12/15
W
F 11-9 2:00
G. Robledo
South Grand Prairie
South Grand Prairie @ Grand Prairie
Round 1
107
12/02
L
F 2-0 0:43
S. Morales
Whitehouse
Girls Mike McCready
4th Wrestleback (32 Man)
107
12/01
L
F 2-0 0:59
W. Le
Haltom City Haltom
Girls Mike McCready
Round 2 Champ & WB (32 Man)
107
11/17
L
F 3-5 2:00
K. Gurry
Burleson
Ladies Talon Tournament
Semis & 3rd WB (16 Man)
114
11/17
L
F 2-0 1:20
A. Hernandez
Lamar
Ladies Talon Tournament
Quarters & 1st WB (16 Man)
114
11/11
L
F 3-0 1:38
M. Williamson
Weatherford (Girls)
Timber Creek Girls Fall Classic
2nd Wrestleback (16 Man)
114
11/11
L
F 2-0 0:14
K. McCalister
Keller Central (Girls)
Timber Creek Girls Fall Classic
Round 1 (16 Man)
114
11/08
L
F 0-0
G. Acosta
Euless Trinity
Grand Prairie @ Euless Trinity
Round 1
114
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021