Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Today · 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Camden Kordeliski
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/14
L
F 6-0 1:52
C. Loeb
Blanchard Wrestling Club
Marlow Outlaw Shootout
2nd Wrestleback (8 Man)
67
01/13
W
MD 10-1
B. Martinez
Highlander Youth Wrestling
Marlow Outlaw Shootout
Semis & 1st WB (8 Man)
67
01/13
L
F 2-0 0:29
T. Cervantes
Vernon Wrestling Club
Marlow Outlaw Shootout
Quarterfinals (8 Man)
67
12/16
L
F 4-0 1:22
L. Garcia
Tuttle wrestling club
Patriot Pride
4th Wrestleback (16 Man)
67
12/16
L
F 7-1 0:43
T. Morrison
Oklahoma Wrestling Academy
Patriot Pride
Semis & 3rd WB (16 Man)
67
12/16
W
DEC 12-6
O. Hoggard
Lone Grove Takedown Club
Patriot Pride
Quarters & 1st WB (16 Man)
67
12/16
W
DEC 7-6
W. Giddens
Team Worx Wrestling Club
Patriot Pride
Round 1 (16 Man)
67
12/10
L
F 10-0 2:54
K. Scott
Woodward Youth Wrestling
Yukon Christmas Classic
Semis & 3rd WB (16 Man)
67
12/10
W
DEC 8-6
W. Giddens
Oklahoma
Yukon Christmas Classic
2nd Wrestleback (16 Man)
67
12/09
L
DEC 9-4
J. Brown
Cashion Youth Wrestling Club
Yukon Christmas Classic
Quarters & 1st WB (16 Man)
67
12/09
W
DEC 9-6
D. Webster
F-5 Grappling
Yukon Christmas Classic
Round 1 (16 Man)
67
11/25
L
DEC 10-8 SV
J. Clements
Cache Wrestling Club
Battle for the Buckle - Tuttle
Semis & 1st WB (8 Man)
61
11/25
L
DEC 9-7
H. Hendren
Team Guthrie Wrestling Club
Battle for the Buckle - Tuttle
Quarterfinals (8 Man)
61
11/11
L
F 7-1 1:38
J. Brown
Cashion Youth Wrestling Club
Clash at the Creek
Semis & 1st WB (8 Man)
67
11/11
L
DEC 10-8 SV
A. Tilley
Duncan Marauders Wrestling Club
Clash at the Creek
Quarterfinals (8 Man)
67
11/04
L
F 4-1 0:53
P. Burns
Cashion Youth Wrestling Club
Blanchard Youth Tournament
Semis & 1st WB (8 Man)
67
11/04
L
FOR 0-0
B. Martinez
Highlander Youth Wrestling
Blanchard Youth Tournament
Quarterfinals (8 Man)
67
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024