Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Karson Hollis
Results
Videos
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/09
L
Replay
F 3-0 1:41
T. Edmiston
St Michael Catholic High School
AHSAA Super Section South
Rd 3 Friday
1A-4A 190
02/09
L
Replay
MD 14-0
C. Weaver
Alabama School for the Blind
AHSAA Super Section South
Rd 2 Friday
1A-4A 190
01/27
L
DEC 7-1
J. Smitherman
New Hope HS
Piedmont Dogfight Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
192
01/27
W
F 2-0 0:22
M. Vaughn
Piedmont
Piedmont Dogfight Invitational
2nd Wrestleback (16 Man)
192
01/27
L
DEC 4-1
C. Richardson
Dora
Piedmont Dogfight Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
192
01/25
L
F 0-0
O. BRYANT
Oak Grove
Ranburne @ Oak Grove
Round 1
190
01/19
W
Replay
F 2-0 0:59
B. Bowling
St. John Paul II
2024 AHSAA State Dual Championships
Finals (2 Team)
192
01/19
L
F 11-0 2:29
O. Bryant
Oak Grove
2024 AHSAA State Dual Championships
Champ - Round 1 (16 Team)
192
01/19
L
F 3-2 1:35
B. Beam
Cleburne County
2024 AHSAA State Dual Championships
Quarterfinals (16 Team)
192
01/19
L
Replay
F 2-0 0:31
P. Conner
St James
2024 AHSAA State Dual Championships
Semifinals (16 Team)
192
01/11
L
F 6-0 4:44
C. Weaver
Alabama School for the Blind
Ranburne Tri-match #4
Round 1
190
01/10
W
F 0-0
L. Morrow
White Plains
Ranburne Tri-match #3
Round 1
190
01/06
L
F 4-0 2:23
E. Carroll
Walter Wellborn
Heflin Rumble in The Jungle
Semis & 3rd WB (16 Man)
192
01/06
W
DEC 4-3
X. Endicott
Oxford
Heflin Rumble in The Jungle
2nd Wrestleback (16 Man)
192
01/06
L
F 4-0 3:53
C. Weaver
Alabama School for the Blind
Heflin Rumble in The Jungle
Round 1 (16 Man)
192
01/05
W
F 3-5 5:26
B. Beam
Cleburne County
Ranburne @ Cleburne County
Round 1
190
01/05
L
F 0-0
E. Carroll
Walter Wellborn
1A-4A Region 4 Duals
Round 1
190
01/05
L
F 0-0
B. Beam
Cleburne County
1A-4A Region 4 Duals
Round 1
190
12/28
L
F 0-0
B. Thrash
Ashville
Bulldog Brawl
Round 1
190
12/28
W
F 0-0
B. Rouse
Dora
Bulldog Brawl
Round 1
175
12/21
L
F 0-0
D. Smart
Piedmont
Bulldog Brawl
Round 1
175
12/15
L
DEC 8-3
H. Smiley
Lincoln
Ranburne Tri-match #2
Round 1
175
12/13
L
DEC 4-1
G. Stevens
White Plains
White Plains Tri
Round 1
190
12/13
L
F 0-0
B. Chandler
Piedmont
White Plains Tri
Round 1
190
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021