Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 8-9, 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 8, 2:30 PM UTC
The 41st Alabama State Games - HS Boys D
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Arjun Lamba
Results
High School Results
Team Name
Atlantic Coast
BHWC Duval
Black Hive Wrestling Club
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
05/26
L
Replay
F 2-0 1:10
P. Temples
Indiana Outlaws Gray
2024 NHSCA National Duals
RR Rnd 1
126 lbs
05/25
L
Replay
F 5-2 2:25
S. Crawford
Warhawks
2024 NHSCA National Duals
RR Rnd 2
126 lbs
04/27
W
Replay
F 10-0 3:47
H. Wade
Bronco Elite WC
Tyrant Poseidon Duals High School
Round 3 (4 Team)
120
04/27
W
F 4-2 3:41
T. Parton
Pasco Wolfpack
Tyrant Poseidon Duals High School
Round 5 (6 Team)
126
04/27
L
Replay
F 6-2 1:30
E. Vargas
Cozart Trained
Tyrant Poseidon Duals High School
Round 3 (6 Team)
120
04/27
W
Replay
F 2-0 0:54
M. Mitchell
Trojan WC
Tyrant Poseidon Duals High School
Round 4 (6 Team)
126
02/23
L
F 5-0 0:37
J. Clayton
Evans
FHSAA 3A R1
Round 3 (16 man)
132
02/23
W
F 5-0 4:01
E. Zeuteno
Apopka
FHSAA 3A R1
Round 2 (quarters and WB)
132
02/23
L
F 7-0 1:39
J. Batista
Timber Creek
FHSAA 3A R1
Round 1 (16 Man)
132
02/17
L
F 7-0 2:25
S. Carrion
Creekside
FHSAA 3A D1
Placements
132
02/17
W
F 9-3 4:43
L. Caviness
Tocoi Creek
FHSAA 3A D1
Round 5 (Consi Semis)
132
02/17
L
F 2-0 0:45
L. Slayden
Nease
FHSAA 3A D1
Round 4 (Semis and WB3)
132
02/17
W
TF 22-7 5:36
D. Vazquez
Sandalwood
FHSAA 3A D1
Round 2 (Quarters and WB1)
132
01/20
W
DEC 7-4
I. Santos
Westside
2024 Gateway Conference Championships
1st & 3rd (16 Man)
132
01/20
W
DEC 7-3
D. Jackson
Fletcher
2024 Gateway Conference Championships
4th Wrestleback (16 Man)
132
01/20
L
DEC 7-4
Q. Cobb
Sandalwood
2024 Gateway Conference Championships
Semis & 3rd WB (16 Man)
132
01/20
W
F 5-1 1:24
B. Whitehead
Mandarin
2024 Gateway Conference Championships
Quarters & 1st WB (16 Man)
132
01/13
W
DEC 9-5
J. Hampton
Bishop Kenny
2024 Wolfpack Challenge
1st & 3rd (16 Man)
132
01/13
W
DEC 11-6
P. Contes
Keystone Heights
2024 Wolfpack Challenge
4th Wrestleback (16 Man)
132
01/13
W
F 2-2 1:21
G. Bartlett
Creekside - Black
2024 Wolfpack Challenge
Semis & 3rd WB (16 Man)
132
01/13
W
F 9-3 3:17
A. Khan
Creekside - Red
2024 Wolfpack Challenge
2nd Wrestleback (16 Man)
132
01/13
L
F 3-3 4:39
D. Torres
Stanton
2024 Wolfpack Challenge
Quarters & 1st WB (16 Man)
132
01/13
W
F 5-0 1:36
J. Collins
West Nassau
2024 Wolfpack Challenge
Round 1 (16 Man)
132
01/06
L
F 4-0 1:42
M. Thomas
Oakleaf
2024 Joe Bees Memorial: Battle At The Border
3rd Wrestleback (18 Man)
132
01/05
W
F 4-0 2:58
O. Kurfirst
South Walton
2024 Joe Bees Memorial: Battle At The Border
Quarters & 2nd WB (18 Man)
132
01/05
L
F 4-1 2:34
A. Ketty
Bolles
2024 Joe Bees Memorial: Battle At The Border
Champ Round 2 (18 Man)
132
12/20
W
F 0-0 1:49
A. Goodman
Sandalwood Senior
3A D1 Dual Series Week 4
Round 1
138
12/07
L
F 2-0
S. Carrion
Creekside
3A D1 District Dual Series Week 2
Round 1
132
12/05
L
F 0-0
G. Lichty
Fletcher Senior
3A D1 District Dual Series Week 2
Round 1
132
12/03
L
TF 17-2 4:38
B. Higgins
Camden County
2023 Arlington Optimist Invitational
1st & 3rd (16 Man)
132
12/03
W
F 2-1 2:36
E. Smith
Pedro Menendez
2023 Arlington Optimist Invitational
4th Wrestleback (16 Man)
132
12/02
L
F 7-1 5:19
T. Stallings
Flagler Palm Coast
2023 Arlington Optimist Invitational
Semifinals
132
12/02
W
F 2-0 0:31
J. Collins
West Nassau
2023 Arlington Optimist Invitational
Quarterfinals
132
12/02
W
F 4-6 2:38
E. Smith
Pedro Menendez
2023 Arlington Optimist Invitational
Round 1 (16 Man)
132
11/30
L
F 10-0 3:11
L. Slayden
Nease H.S.
3A D1 Dual Series Week 1
Round 1
132
11/30
W
F 7-2 4:59
L. Caviness
Tocoi Creek
3A D1 Dual Series Week 1
Round 1
132
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024