Mar 23-Dec 31 · Resumes Thursday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25-26, 1:00 PM UTC
U16 and Junior FS and GR State 2024
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25, 3:00 PM UTC
CUSAW 2024 Freestyle and Greco State Cha
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 25, 4:00 PM UTC
Mark Halvorson Memorial (2024)
May 26, TBD
U16 and Junior Greco State 2024
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Marcus Sommier
Results
Videos
High School Results
High School
High School
International
Youth
Team Name
Adele Harrison Middle School
Sonoma Valley Youth Wrestling
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/02
L
F 2-2 2:21
M. Stevens
R.A.W.C
Northern California TOC 2024
3/4WB
112
03/02
W
Replay
F 4-0 1:24
F. Suda
Albiani Middle School
Northern California TOC 2024
2nd WB
112
02/24
W
MD 17-4
R. Frye
Windsor Middle School
2024 North Coast TOC Qualifier
Placement Matches (16 Man)
112
02/24
W
F 0-0 2:00
S. Johnson
Windsor Middle School
2024 North Coast TOC Qualifier
4th Wrestleback (16 Man)
112
02/24
L
DEC 2-0
J. Sorensen
Kenilworth Junior high
2024 North Coast TOC Qualifier
Semis & 3rd WB (16 Man)
112
02/24
W
MD 16-4
R. Frye
Windsor Middle School
2024 North Coast TOC Qualifier
Quarters & 1st WB (16 Man)
112
02/04
W
F 4-2 0:59
J. Duval
Golden State Wrestling Club
Folkstyle @ CYC
Round 3 (4 Man)
106-113
02/04
W
F 2-0 0:32
C. Reese
Delta Wrestling Club
Folkstyle @ CYC
Round 2 (4 Man)
106-113
02/04
W
F 2-0 0:24
R. Caputi
CYC
Folkstyle @ CYC
Round 1 (4 Man)
106-113
01/21
L
F 0-0 1:30
E. Hashimi
Livermore Wrestling Club
Jr. Cowboy Roundup
Round 3 (4 Man)
105-114
01/21
W
FOR 0-0
I. Aceves
Manteca Cobras Wrestling Club
Jr. Cowboy Roundup
Round 2 (4 Man)
105-114
01/21
L
DEC 5-1
O. Sandez
CYC
Jr. Cowboy Roundup
Round 1 (4 Man)
105-114
01/14
L
DEC 6-2
C. Lohmeier
Golden state wrestling club
Mountain Clash
round 3
111-120
01/14
L
F 14-2 1:57
J. Nelson
Willits Grappling Pack
Mountain Clash
round 2
111-120
01/14
W
DEC 8-6
D. Lange
Livermore Wrestling Club
Mountain Clash
round 1
111-120
12/17
W
DEC 12-10
M. Wroblewski
Sonoma Valley Youth Wrestling
The Santa Smackdown-SAWA
Round 5 (5 Man)
103-111
12/17
L
MD 15-7
E. Rangel
Durham Elite
The Santa Smackdown-SAWA
Round 3 (5 Man)
103-111
12/17
W
DEF 0-0
M. Nelson
CR RAMS-LP TIGERS
The Santa Smackdown-SAWA
Round 4 (5 Man)
103-111
12/17
W
DEC 8-2
J. Nguyen
Jr. Broncos
The Santa Smackdown-SAWA
Round 1 (5 Man)
103-111
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020