Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Josh White
Results
High School Results
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
Graham
Redford Union HS
Wolf Pack Wrestling Club
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/03
L
F 2-0 1:02
A. Abushaban
Crestwood HS
WWAC 2024 Championship
Semis & 1st WB (8 Man)
175
01/28
L
F 0-0
P. Schlusler
South Lyon East HS
Bob Lloyd Memorial Wrestling Team Tournament
Round 1
175
01/27
L
F 0-0
O. Honablue
Grosse Pointe South HS
Bob Lloyd Memorial Wrestling Team Tournament
Round 1
165
01/03
L
F 0-0
J. Rich
Southern Alamance
Graham/SA/Williams Tri Meet
Round 1
157
12/19
L
F 0-0
C. Harward
Orange
Eagle Invitational
Champ. Round 2
165
12/18
L
F 0-0 1:53
C. Schild
Eastern Alamance
Eagle Invitational
Cons. Round 2
165
12/14
L
F 0-0
W. Hazeley
Southeast Alamance
Tri-meet: SE Alamance, Graham, Chatham Central
Round 1
175
12/14
L
F 0-0 1:42
J. Riley
Chatham Central
Tri-meet: SE Alamance, Graham, Chatham Central
Round 1
175
12/11
L
TF 19-0
J. Rich
Southern Alamance
SA Duals
Round 1
157
12/11
L
F 6-0 4:06
F. Sandria
Northwood
Northwood, Graham, Bartlett Yancey Tri
Round 1
175
12/11
L
F 0-0
R. Pringle
Southeast Alamance
SA Duals
Round 1
157
12/10
L
F 0-0
J. Mireles
Montgomery Central
SA Duals
Round 1
157
12/08
L
F 0-0
T. Fike
Bartlett Yancey
Northwood, Graham, Bartlett Yancey Tri
Round 1
175
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/25
W
F 5-0 0:37
D. Luedtke
Weddington
NL Knights Scramble - no card
Placement Matches (8 Man)
165
03/25
W
MD 17-6
C. Ellis
North Lincoln
NL Knights Scramble - no card
Cross Bracket (8 Man)
165
03/25
W
F 5-0 1:23
O. Stroupe
Rural retreat
NL Knights Scramble - no card
Round 2 (8 Man)
165
03/25
W
F 2-0 0:16
D. Luedtke
Weddington
NL Knights Scramble - no card
Round 1 (8 Man)
165
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024