Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25-26, 1:00 PM UTC
U16 and Junior FS and GR State 2024
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25, 3:00 PM UTC
CUSAW 2024 Freestyle and Greco State Cha
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 25, 4:00 PM UTC
Mark Halvorson Memorial (2024)
May 26, TBD
U16 and Junior Greco State 2024
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1-2, 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jackson Cazenavette
Results
High School Results
Team Name
Coastline Wrestling
Coastline Wrestling Academy
Emerald Coast
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
06/03
W
F 5-2 0:53
H. Brown
Coastline Wrestling Academy
2023 Gator Cup IV - Arnold
Round 5 (5 Man)
180
06/03
W
DEC 13-11
E. Kuhl
BEACH BOMBERS
2023 Gator Cup IV - Arnold
Round 3 (5 Man)
180
06/03
L
F 2-0 0:52
C. Bennett
Team Wakulla
2023 Gator Cup IV - Arnold
Round 2 (5 Man)
180
06/03
L
F 2-2 0:31
D. Friis
Coastline Wrestling Academy
2023 Gator Cup IV - Arnold
Round 1 (5 Man)
180
05/20
L
F 7-0 1:22
C. Bennett
Team Wakulla Wrestling
2023 Gator Cup III - Suwannee
Round 3 (10 Man)
160-180
05/20
L
F 4-0 1:00
D. Lindblade
Suwannee Bulldogs
2023 Gator Cup III - Suwannee
Round 2 (10 Man)
160-180
05/20
L
F 8-3 1:00
D. Frias
Coastline Wrestling Academy
2023 Gator Cup III - Suwannee
Round 1 (10 Man)
160-180
04/29
L
F 2-2 1:49
N. Byrum
Team Wakulla
2023 Gator Cup I - Wakulla
Placement Matches (8 Man)
160-180
04/29
L
F 4-1 1:22
J. Garcia
Suwannee Wrestling Club
2023 Gator Cup I - Wakulla
Round 3 (8 Man)
160-180
02/04
L
F 4-1 1:12
D. Friis
Coastline Wrestling
Bozeman IOF
Round 5
160
02/04
L
F 8-3 4:13
Z. Mckinley
Coastline Wrestling
Bozeman IOF
Round 3
160
02/04
L
F 2-0 0:35
J. Hughes
Team Wakulla Wrestling
Bozeman IOF
Round 2
160
02/04
L
F 2-0 1:07
K. Watford
Team Wakulla Wrestling
Bozeman IOF
Round 1
160
01/21
L
F 2-0 0:51
R. Gillon
Palatka
North Florida Championship
2nd Wrestleback (16 Man)
160
01/21
L
F 4-1 1:17
D. Linblade
Suwannee
North Florida Championship
Round 1 (16 Man)
160
12/18
L
F 5-0 1:13
R. Rentz
Crestview Youth Wrestling Club
Crestview IOF
Round 3
160
12/17
L
F 2-0 1:06
H. Hill
Angry Turnip Wrestling Club
Crestview IOF
Round 2
160
12/10
L
F 4-2 1:58
Z. Mckinley
---
Blackwell IOF
2nd Wrestleback (8 Man)
160
12/10
L
F 4-1 1:08
D. Friis
Coastline Wrestling
Blackwell IOF
Quarterfinals (8 Man)
160
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020