Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 17-19 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 5-9, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
malohi sipowicz
Results
High School Results
High School
High School
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
W
FOR 0-0
M. Laguna
Jurupa Valley
CIF SS Boys Individuals Southern Div
Medals
215
02/10
L
Replay
DEC 10-5
S. Flores
Paloma Valley
CIF SS Boys Individuals Southern Div
Semis & Round of 8
215
02/10
W
Replay
DEC 6-3
K. Lucas
Redondo Union
CIF SS Boys Individuals Southern Div
Round of 12
215
02/10
W
Replay
MD 12-2
M. Crow
Elsinore
CIF SS Boys Individuals Southern Div
Quarters & Round of 16
215
02/09
W
Replay
F 5-1 4:01
D. Santos
Peninsula
CIF SS Boys Individuals Southern Div
Conso Round WB
215
02/09
L
Replay
MD 14-6
I. Onye
Murrieta Mesa
CIF SS Boys Individuals Southern Div
Round 2
215
02/09
W
Replay
F 9-4 4:34
J. Ortiz
Sierra Vista
CIF SS Boys Individuals Southern Div
Round 1
215
02/03
W
F 7-1 4:09
J. Freire
Canyon Springs
Raincross Conference
Medals
215
02/03
L
DEC 5-3
J. Orenday
Heritage
Raincross Conference
Con Semis
215
02/03
L
DEC 5-2
S. Flores
Paloma Valley
Raincross Conference
Semis
215
02/03
W
F 15-2 3:29
M. Crow
Elsinore
Raincross Conference
Round 2
215
01/13
L
Replay
TF 15-0 2:26
C. Finney
Poway
Temecula Valley Battle for the Belt
Quarters & Round of 16
215
01/12
W
Replay
F 2-4 1:45
J. Smith
Chaparral
Temecula Valley Battle for the Belt
Cons 2
215
01/12
L
Replay
DEC 12-5
M. Trejo
Eleanor Roosevelt
Temecula Valley Battle for the Belt
Champ 2 Cons 1
215
01/12
W
F 0-0
O. Adams
Temecula Valley
Temecula Valley Battle for the Belt
Champ 1
215
01/06
W
DEF 0-0
D. Backer
Liberty
Riverside County Championships
All Medals
215
01/06
L
F 2-0 0:14
M. Laguna
Jurupa Valley
Riverside County Championships
Con Semi
215
01/06
W
F 0-4 1:37
N. Santana
Centennial
Riverside County Championships
Semis & Round of 8
215
01/06
W
F 5-2 1:42
M. Gutierrez
Shadow Hills
Riverside County Championships
Round of 12 (blood round)
215
01/06
L
DEC 9-2
I. Onye
Murrieta Mesa
Riverside County Championships
Quarters & Round of 16
215
01/05
W
F 6-0 4:56
D. Blue
Norco
Riverside County Championships
Champ 2 Cons 1
215
01/05
W
TF 17-0 3:40
A. Lanik
Hamilton
Riverside County Championships
Champ 1
215
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/21
L
DEC 10-6
I. Delgado
Redlands East Valley
Bob Bellot Classic (Montclair)
Medals
195
01/21
W
F 9-4 4:05
J. Perez
Los Osos
Bob Bellot Classic (Montclair)
Round 4
195
01/21
L
F 6-0 1:01
E. Green
Alta Loma
Bob Bellot Classic (Montclair)
Round 3
195
01/21
W
F 2-5 1:32
J. Urbina
Cleveland
Bob Bellot Classic (Montclair)
Round 2
195
01/15
W
F 4-3 2:06
E. Fernandez
Don Lugo
Willemstein Classic
Medals
195
01/15
W
DEC 3-2
E. Harmon
Yucaipa
Willemstein Classic
Round 4
195
01/14
L
MD 12-3
I. Delgado
Redlands East Valley
Willemstein Classic
Round 2
195
01/07
L
F 3-0 2:29
X. Gamboa
California School for the Deaf, Riverside
Riverside County Championships
Round of 12
195
01/07
W
F 4-8 3:31
L. Vitte
Murrieta Mesa
Riverside County Championships
Round of 16 (with Quarters)
195
01/07
W
F 5-0 0:42
M. Guzman
Tahquitz
Riverside County Championships
64 Con 4 Plus 32 Con 2
195
01/07
L
F 4-0 1:25
M. Jr.
Eleanor Roosevelt
Riverside County Championships
32 Round 2
195
01/06
W
F 2-0 1:44
S. Creech
Citrus Hill
Riverside County Championships
64 Ch Rd 2 & Con 1 Plus 32 Ch Rd 1
195
11/19
L
DEC 3-1
T. Hong
Foothill
Costa Mesa Classic hosted by Newport Harbor
Medals
220
11/19
L
DEC 3-1
T. Hong
Foothill
Costa Mesa Classic hosted by Newport Harbor
Medals
220
11/19
L
DEC 3-1
T. Hong
Foothill
Costa Mesa Classic hosted by Newport Harbor
Medals
220
11/19
W
FOR 0-0
F. Forfeit
Santa Ana
Costa Mesa Classic hosted by Newport Harbor
Round 3
220
11/19
L
DEC 9-4 SV
N. Lecona
Dana Hills
Costa Mesa Classic hosted by Newport Harbor
Round 2
220
Related Content
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021
7 D1 Schools In 7 Days For Maui Fundraiser
Aug 28, 2023