Today · 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
Today · 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
Today · 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
Today · 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
Today · 1:00 PM UTC
TN USAW Freestyle & Greco State Champio
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 2-4 · Resumes Today at 5:30 PM UTC
2024 Alaska USAW State Fk/FS/GR Champion
Today · 1:00 PM UTC
Tennessee Iron Man
Today · 2:00 PM UTC
WWF Freestyle/Greco State Champs
Today · 2:00 PM UTC
Iowa/USA State Freestyle/Greco Champions
Today · 2:00 PM UTC
USAWKS FRECO State
Today · 3:00 PM UTC
Clash at Bullhead
Today · 4:00 PM UTC
WSWA Freestyle and Greco State
Today · 5:00 PM UTC
Minnesota FS/GR State Tournament
Tomorrow · 3:00 PM UTC
NEUSA FS/GR State
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Everett Krall
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
Auburndale
SC Youth Wrestling
Spencer Columbus
Spencer Columbus Youth
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/18
W
DEC 6-2
D. Glenn
Mosinee Wrestling Club
FULL *Abby/Colby Youth Tournament * FULL
Round 5
67-69
02/18
W
F 8-2 2:12
H. Harris
Athens Youth Wrestling
FULL *Abby/Colby Youth Tournament * FULL
Round 3
67-69
02/18
W
DEC 7-0
O. Seidel
Abby-Colby
FULL *Abby/Colby Youth Tournament * FULL
Round 2
67-69
01/21
W
DEC 6-0
J. Krueger
Wausau West Youth Wrestling
Wausau East Youth Lumberjack Classic
Round 3 (4 Man)
68-70
01/21
W
MD 11-0
D. Glenn
Mosinee Youth Wrestling
Wausau East Youth Lumberjack Classic
Round 2 (4 Man)
68-70
01/21
W
DEC 10-7
C. Kildow
Wausau West Youth Wrestling
Wausau East Youth Lumberjack Classic
Round 1 (4 Man)
68-70
12/17
L
F 8-4 2:51
J. Abramczak
Thorp wrestling club
Dome Domination-Lucas Kilty Memorial
Round 4
68-69
12/17
W
DEC 8-3
D. Glenn
Mosinee Wrestling Club
Dome Domination-Lucas Kilty Memorial
Round 3
68-69
12/17
W
DEC 7-5 SV
D. Meyer
SC wrestling
Dome Domination-Lucas Kilty Memorial
Round 2
68-69
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/19
L
DEC 10-4
J. Beck
Blair-Taylor
Abby/Colby Youth Wrestling Tournament
Round 5
59-64
02/19
W
F 11-0 2:43
C. Kildow
Wausau West
Abby/Colby Youth Wrestling Tournament
Round 3
59-64
02/19
W
MD 10-0
O. Lynn
Abby/Colby
Abby/Colby Youth Wrestling Tournament
Round 2
59-64
02/12
W
F 2-0 0:52
T. Wells
West Salem Bangor
NGL Youth Tournament
Round 4
59-63
02/12
W
DEC 6-5
L. Jeske
Wisconsin Rapids
NGL Youth Tournament
Round 3
59-63
02/12
L
F 4-1 2:56
D. Adler
Marshfield
NGL Youth Tournament
Round 2
59-63
01/22
W
MD 9-0
O. Attebury
Marshfield Tigers
Wausau East Lumberjack Classic
Round 3 (4 Man)
60-63
01/22
W
F 2-0 0:59
A. Gajewski
Merrill Jr Jays
Wausau East Lumberjack Classic
Round 2 (4 Man)
60-63
01/22
L
F 7-2 1:46
J. Abramczak
Thorp
Wausau East Lumberjack Classic
Round 1 (4 Man)
60-63
12/18
W
DEC 9-4
M. Akkerman
Wisconsin Rapids
Dome Domination-Lucas Kilty Memorial
Round 4
57-62
12/18
W
F 2-0 0:41
E. Coyer
Nekoosa
Dome Domination-Lucas Kilty Memorial
Round 3
57-62
12/18
W
F 10-6
J. Abramczak
Thorp
Dome Domination-Lucas Kilty Memorial
Round 2
57-62
Related Content
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Greatest Pins
May 2, 2024
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
Women's Spotlight
Feb 24, 2022