Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 1:30 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Apr 24-28 · Resumes Today at 5:00 PM UTC
US Open Wrestling Championships
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Ohio Tournament of Champions
Tomorrow · 12:00 PM UTC
North Region MAWA Championships
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Poseidon
Tomorrow · 2:00 PM UTC
2024 Jet Ironman
May 2-3, 4:00 PM UTC
2024 Alaska USAW State Folkstyle Champio
May 4, TBD
ISWA Freestyle State
May 4, TBD
2024 Missouri USA Girls Greco State
May 4-5, 12:00 PM UTC
ISWA FS/Greco State
May 4-5, 12:00 PM UTC
Eastern National MAWA Championships
May 4-5, 12:30 PM UTC
Ultimate Club Girls Freestyle Duals
May 4-5, 1:00 PM UTC
MN/USA 6U-16U, Junior, Girls State FS/GR
May 4-5, 1:00 PM UTC
VAWA FS/Greco State Champs
May 4-5, 1:00 PM UTC
2024 Missouri USA FS/GR State
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Sunkist Open
Sunkist Open
Brackets
Results
Results
Team Name
Air Force
Angry Fish Wrestling
Arrowhead
Colorado
Eagle Extreme
Elite Wrestling Club
Florida Jets
Gator Wrestling Club
Minnesota Storm
Missouri Valley WC
New York Athletic Club
Sunkist Kids Wrestling Club
US ARMY
USMC
USOEC Northern Michigan
american pankration
Weight Class
55 KG / 121 lbs
60 KG / 132.25 lbs
66 KG / 145.5 lbs
74 KG / 163 lbs
84 KG / 185 lbs
96 KG / 211.5 lbs
120 KG / 264.5 lbs
R8 - Semis & WB
1
Spencer Mango
S. Mango
Gator Wrestling Club
W
DEC 4-1
55 KG / 121 lbs
5
Nathan Engel
N. Engel
Missouri Valley WC
3
Terry Allison
T. Allison
USOEC Northern Michigan
TF 6-0
55 KG / 121 lbs
W
2
Michael Santos
M. Santos
Arrowhead
1
James Johnson
J. Johnson
US ARMY
W
TF 7-0
60 KG / 132.25 lbs
4
Jake Swensen
J. Swensen
USOEC Northern Michigan
3
Fatih Kan
F. Kan
Colorado
DEC 1-1
60 KG / 132.25 lbs
W
2
Kerry Regner
K. Regner
Angry Fish Wrestling
6
Christopher Iorio
C. Iorio
New York Athletic Club
W
TF 7-0
60 KG / 132.25 lbs
7
Jose Sanchez
J. Sanchez
Elite Wrestling Club
1
Glenn Garrison
G. Garrison
US ARMY
DEC 6-0
66 KG / 145.5 lbs
W
4
James Shillow
J. Shillow
USMC
3
Jacob Curby
J. Curby
Gator Wrestling Club
W
DEC 3-0
66 KG / 145.5 lbs
2
Oscar Wood
O. Wood
US ARMY
5
Tim Bleau
T. Bleau
USOEC Northern Michigan
DEC 1-1
66 KG / 145.5 lbs
W
8
Marco Lara
M. Lara
7
John Dibala
J. Dibala
USOEC Northern Michigan
DEC 4-0
66 KG / 145.5 lbs
W
13
Shanon Slack
S. Slack
New York Athletic Club
1
Jess Hargrave
J. Hargrave
US ARMY
W
DEC 2-2
74 KG / 163 lbs
4
Jake Fisher
J. Fisher
New York Athletic Club
14
Tade Kemnitz
T. Kemnitz
Eagle Extreme
TF 8-3
74 KG / 163 lbs
W
2
Cheney Haight
C. Haight
New York Athletic Club
3
Andrew Bisek
A. Bisek
Minnesota Storm
W
DEC 4-0
74 KG / 163 lbs
9
Talan Knox
T. Knox
USOEC Northern Michigan
16
Brandon Hatchett
B. Hatchett
Florida Jets
W
DEC 0-3
74 KG / 163 lbs
6
Jason Kelly
J. Kelly
1
Aaron Sieracki
A. Sieracki
US ARMY
W
DEC 4-0
84 KG / 185 lbs
5
Justin Millard
J. Millard
Air Force
3
Chas Betts
C. Betts
Minnesota Storm
DEC 3-2
84 KG / 185 lbs
W
2
Keith Sieracki
K. Sieracki
US ARMY
4
Jake Plamann
J. Plamann
Gator Wrestling Club
W
DEC 7-5
84 KG / 185 lbs
9
Jesse Robbins
J. Robbins
Florida Jets
13
Abram Haddon
A. Haddon
american pankration
W
DEC 1-1
84 KG / 185 lbs
17
Michael Rossetti
M. Rossetti
Angry Fish Wrestling
1
Adam Wheeler
A. Wheeler
Gator Wrestling Club
W
DEC 1-1
96 KG / 211.5 lbs
4
Brad Ahern
B. Ahern
US ARMY
3
Robby Smith
R. Smith
New York Athletic Club
DEC 3-5
96 KG / 211.5 lbs
W
2
Rc Johnson
R. Johnson
Sunkist Kids Wrestling Club
8
Moises Hernandez
M. Hernandez
USMC
W
F 0-0 1:14
96 KG / 211.5 lbs
5
Paragiotys Gounaridis
P. Gounaridis
USOEC Northern Michigan
1
Dremiel Byers
D. Byers
US ARMY
W
F 0-0 0:11
120 KG / 264.5 lbs
5
Brandon Ruiz
B. Ruiz
Sunkist Kids Wrestling Club
6
Kenny Lester
K. Lester
Sunkist Kids Wrestling Club
DEC 10-0
120 KG / 264.5 lbs
W
2
Russ Davie
R. Davie
New York Athletic Club
Event Info
Sunkist Open on Oct 14, 2006 in , AZ.