picture of 2021 NHSCA National Duals

Completed, May 29-31
 

Watch 2021 NHSCA National Duals live on FloWrestling!

Day 1

HS Pool 1
TEAM SHUTT NORTH
Shenandoah Valley Wrestling Club
Michigan Revolution
Polar Bear Express wrestling Club

HS Pool 2
Minion Legends
Young Guns Green
Team Bro OH
Grinders

HS Pool 3
Team Shutt South
Indiana Flash
Team Nauman Pink
Iron Horse Blue

HS Pool 4
Team Carnage
Militia Wrestling Club
Team Dynasty
Ragin Raisins Merlot

HS Pool 5
Team Kong United
Midwest Xtreme Wrestling Silver
Buffalo valley blue
Ragin Raisins Vidal

HS Pool 6
Young Guns Black
Triumph White
LAW Blue
Great Bridge Wrestling Club

HS Pool 7
LAW White
Tiger Wrestling Club

Hillbilly Hammers

Young Guns Purple

HS Pool 8
OMP Black
Indiana Mafia Capone
Keystone Elite
MF Black

HS Pool 9
Dark Knights
Ohio Titan Blue
Mid Michigan Gang
Los Luchadores

HS Pool 10
Shore Thing Black
Team Bro USA
Great Neck Red
Grit Mat Club

HS Pool 11
Roundtree Wrestling Academy Black
Indiana Outlaws Red
Bubble town mat club
Scorpions

HS Pool 12
Team Nauman Purple
Team Claws Blue
Headhunters
Young Guns Yellow

HS Pool 13
Quest School of Wrestling Black
Team Bro WI
Bearcat
Powerhouse Black

HS Pool 14
TEAM SHUTT WEST
RAGIN RAISINS RIESLING
Team Barracuda
Midwest Xtreme Wrestling

HS Pool 15
Northampton
Team Menace
All-American Wrestling Club
Triumph Blue

HS Pool 16
Diesel
Indiana Mafia Dillinger
CHOICES
Shore Thing Grey

HS Pool 17
Becca gold
Team Iron Bear
Attrition Wrestling (Black)
Ohio Titan Red

HS Pool 18
Grainhouse Wrestling Club
Fight Barn WC
Young Guns - Blue
Spartan Wrestling Club

HS Pool 19
Indiana Outlaws Black
Nighthawks
Backyard Boyz Blue
VA Redhawks

HS Pool 20
Young Guns Orange
PAD4
Triumph Black
Team Bro

HS Pool 21
Team Thunder
Scanlan Wrestling Academy
Team Nauman Black
Malvern Prep

HS Pool 22
4M Power
Indiana High Rollers
Team Claws Red
Becca black

HS Pool 23
Doughboy Wrestling Club
Ragin Raisins Marquis
Team Utah Arches
Triumph Maize

HS Pool 24
Felix Wrestling Academy
LAW Purple
Team Diamond Fish Blue
Journeymen

HS Pool 25
MetroWest United
Ragin Raisins Fredonia
Team Nauman Silver
Morris Fitness

HS Pool 26
Prestige Worldwide
Young Guns Red
T and T Wrestling
Bethlehem Brawlers

HS Pool 27
Team Diamond Fish Pink
D2 Ducks
Indiana Outlaws Bronze
D3 Training Center

HS Pool 28
Top of Utah Wrestling Club
Lost Boys
Superior Wrestling Academy
HoneyBadgerz

HS Pool 29
TEAM SHUTT EAST
Red Devil Wrestling Club
Ragin Raisins Concord
Team Utah Zion

HS Pool 30
Triumph Gold
Powerhouse Gold
OMP Gold

Team Nauman Beach Boys


HS Pool 31
4M Strength
Heavy Hitting Hammers
Storm Menace
Ride Out Wrestling Club

HS Pool 32
Attrition Wrestling (White)
Pitt Bull
Iron Horse Gold
The Wrestlers of Oz

HS Pool 33
Backyard Boyz WC
Indiana Thorougbreds
Ragin Raisins Catawba
Turks Head

HS Pool 34
Buffalo valley black
Shore Thing Blue
Roundtree Wrestling Academy Blue
Pennsylvania Rangers

HS Pool 35
ECWC
PA Alliance
Quest School of Wrestling Gold
Junior Terps

HS Pool 36
Cyclone wc
THE BARN BURNERS-HHS
OMP Mat Factory Gold
Beach Boyz Wrestling

HS Pool 37
BVRTC
Carrollton
RedNose Wrestling School
Team Nauman Green

HS Pool 38
Empire Wrestling Academy
Emmaus Hornets
Ohio Lightning
Northern Lebanon

HS Pool 39
Flickr Boyz
Indiana Smackdown
Ragin Raisins Niagara
Red Cedar Wrestling Club

HS Pool 40
Flint Tropics
Great Neck Blue
OMP White
Lions Den

HS Pool 41
Indiana Outlaws White
Mat Assassins
Shore Thing White
Pit Crew
Rampage
Ohio Beach Boys
Young Guns White

Day 2

Champ HS Pool A

Team Shutt North

Flickr Boyz
Flint Tropics
Team Bro OH

Champ HS Pool B

Minion Legend

Lion's Den Wrestling Club HS

Indiana Smackdown

Michigan Revolution


Champ HS Pool C

Team Shutt South

Team Nauman Green Machine

Ohio Lightning

Ragin Raisins Merlot


Champ HS Pool D

Team Carnage

Empire Wrestling Academy HS

BVRTC
Iron Horse Blue

Champ HS Pool E

Team Kong United

Junior Terps

The Barn Burners-HHS

Greatbridge

Champ HS Pool F

Young Guns Black

Cyclones -MI
ECWC

Ragin Rainsins Vidal


Champ HS Pool G

LAW White

Backyard Boyz Wrestling Club

Buffalo Valley Black

Keystone Elite

Champ HS Pool H

OMP Black

Roundtree Wrestling Academy Blue

Ragin Raisins Catawba HS

Hillbilly Hammers


Champ HS Pool i

Dark Knights Wrestling Club

4M Strength

Attrition Wrestling White

Great Neck Red

Champ HS Pool J

Shore Thing Black

Iron Horse Gold
Storm Menace

Mid Michigan Gang


Champ HS Pool K

Roundtree Wrestling Academy Black

Ragin Raisins Concord

Triumph Gold

Young Guns Yellow


Champ HS Pool L

Team Nauman Purple

Powerhouse Gold

Team Shutt East

Bubbletown Wrestling Club


Champ HS Pool M

Quest School of Wrestling Black

D2 Ducks

Superior Wrestling Academy

Team Barracuda

Champ HS Pool N

Team Shutt West

Lost Boys Wrestling Club

Team Diamond Fish Pink

Powerhouse Black


Champ HS Pool O

Illinois Menace

Team Nauman Silver

Young Guns Red

Indiana Mafia Dillinger


Champ HS Pool P

Diesel

Prestige Worldwide

MetroWest United

All-American Wrestling Club


Champ HS Pool Q

Becca Gold

Team Utah Arches

Felix Wrestling Academy

Young Guns Blue


Champ HS Pool R

Grainhouse Wrestling Club

LAW Purple
Doughboy
Team Iron Bear

Champ HS Pool S

Indiana Outlaws Black

Malvern Prep
4M Power
PAD4

Champ HS Pool T

Young Guns Orange

Team Claws Red

Team Thunder

Backyard Boyz Blue


Consi HS Pool A

Polar Bear Express

Grinders
Indiana Flash

Militia Wrestling Club


Consi HS Pool B

MW Xtreme Silver

LAW Blue

Young Guns Purple

MF Black

Consi HS Pool C

Los Luchadores
Grit Mat Club

Indiana Outlaw Red

Team Claws Blue


Consi HS Pool D

Bearcat

MidWest Xtreme Wrestling

Triumph Blue

Shore Thing Gray


Consi HS Pool E

Ohio Titan Red

Fight Barn Wrestling Club

Nighthawks
Triumph Black

Consi HS Pool F

Team Nauman Black

Indiana High Rollers HS

Triumph Maize
Journeymen

Consi HS Pool G

Ragin Raisins Fredonia

Bethlehem Brawlers

D3 Training Center

Top of Utah Wrestling Club


Consi HS Pool H

Red Devil Wrestling Club

OMP Gold

Ride Out Wrestling Club

The Wrestlers of Oz


Consi HS Pool i
Turks Head

Pennsylvania Rangers

Quest School of Wrestling Gold

Beach Boyz Wrestling


Consi HS Pool J

RedNose Wrestling School HS

NORTHERN LEBANON

Red Cedar Wrestling Club

OMP White

Consi HS Pool K

Shenandoah Valley

Young Guns Green

Team Nauman Pink River Rats

Team Dynasty

Consi HS Pool L

Buffalo Valley Blue

Triumph White

Tiger Wrestling Club

Indiana Mafia Capone


Consi HS Pool M

Ohio Titan Blue
Team Bro USA
Scorpions

Headhunters WC


Consi HS Pool N

Team Bro WI

Ragin Raisin Riessling

Northhampton
CHOICES

Consi HS Pool O

Attrition Wrestling Black

Spartan Wrestling Club

VA Redhawks

Ragin Raisins Saviors


Consi HS Pool P

Scanlan Wrestling Academy

Becca Black

Ragin Raisins Marquis

Team Diamond Fish Blue


Consi HS Pool Q

Morris Fitness

T and T Wrestling

Indiana Outlaws Bronze

HoneyBadgerz

Consi HS Pool R

Team Utah Zion

Team Nauman Beach Boys

Heavy Hitting Hammers

Pitt Bull Wrestling Club


Consi HS Pool S

Indiana Thorougbreds

Shore Thing Blue

PA Alliance

OMP Mat Factory Defiant


Consi HS Pool T

Carrollton

Emmaus Hornets

Ragin Raisins Niagara

Great Neck Blue