Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Tomorrow · 12:00 PM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 8-9, 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 8, 2:30 PM UTC
The 41st Alabama State Games - HS Boys D
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Breyden King
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
2016-2017
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/07
L
F 13-12 5:08
B. Torrenga
Fort Atkinson
Badger Conference JV Tournament
Round 3 (4 Man)
143-147
02/07
W
F 4-0 2:58
J. Radke
Mt. Horeb
Badger Conference JV Tournament
Round 2 (4 Man)
143-147
02/07
L
F 5-0 3:28
D. Ellis
---
Badger Conference JV Tournament
Round 1 (4 Man)
143-147
01/28
L
DEC 7-2
E. Updike
Janesville Parker
Fort Atkinson JV Invite
Round 3 (4 Man)
143-144
01/28
L
F 14-9 4:09
B. Torrenga
Fort Atkinson
Fort Atkinson JV Invite
Round 2 (4 Man)
143-144
01/28
W
F 2-0 1:21
C. Leeder
Beloit Turner
Fort Atkinson JV Invite
Round 1 (4 Man)
143-144
01/08
L
DEC 9-8
J. Goff
Baraboo
Waunakee @ Baraboo
Round 1
145
01/07
L
DEC 11-7
C. Heinzen
Beaver Dam
WI Challenge Series Sauk Prairie Qual
Round 6 Semi and WB
145
01/07
W
DEC 8-2
P. Lavinge
Portage
WI Challenge Series Sauk Prairie Qual
Round 5 Wrestle Back 16-32 Man
145
01/07
L
MD 11-1
B. Schoenemann
Lodi
WI Challenge Series Sauk Prairie Qual
Round 2 - Premlinary and WB
145
12/23
L
F 3-4 3:37
A. Trevino
Fort Atkinson
Fort Atkinson @ Waunakee
Round 1
145
12/11
W
DEC 6-3
J. Radke
Mount Horeb
Mount Horeb @ Waunakee
Round 1
---
12/10
L
F 8-4 1:34
B. Wittkamp
Burlington
Waunakee Warrior JV Invite
Placement Matches (8 Man)
138-146
12/10
W
F 6-2 3:47
S. Vang
Holmen
Waunakee Warrior JV Invite
Round 3 (8-4-3)
138-146
12/10
W
F 2-0 0:26
J. Santarelli
Kenosha Christian Life
Waunakee Warrior JV Invite
Round 2 (8-4-3)
138-146
12/10
L
F 2-0 0:31
E. Christensen
Oregon
Waunakee Warrior JV Invite
Round 1 (8-4-3)
138-146
12/06
L
DEC 2-0
D. Geschke
DeForest
Waunakee @ DeForest
Round 1
152
12/06
W
MD 11-0
G. Peart
DeForest
Waunakee @ DeForest
Round 1
145
12/03
L
MD 14-2
B. Przbyl
Lodi
Stoughton `Pieper` JV Tournament
Round 5 (5 Man)
141-143
12/03
W
FOR 0-0
E. Senter
Evansville
Stoughton `Pieper` JV Tournament
Round 4 (5 Man)
141-143
12/03
W
MD 12-2
D. Engel
Madison Lafollette
Stoughton `Pieper` JV Tournament
Round 3 (5 Man)
141-143
12/03
L
F 4-0 1:18
B. Spilde
Stoughton
Stoughton `Pieper` JV Tournament
Round 1 (5 Man)
141-143
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024