Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 17-19, 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 5-9, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Brooks DeLozier
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/16
L
MD 13-2
B. Farley
Beresford/Alcester-Hudson
SDHSAA Region 2A
Semis and WB3
113
02/16
L
F 13-4 1:46
B. Oehme
Brandon Valley
SDHSAA Region 2A
Round 2 - Quarters and WB1
113
02/03
L
F 4-0 1:54
K. lee
O`Gorman
2024 Yankton Boys Invitational
2nd Round WB
113
02/03
L
F 5-0 1:11
J. Kauffman
Sioux Falls Lincoln
2024 Yankton Boys Invitational
Round 1
113
01/30
L
F 5-0 1:34
W. West
Pierre T.F. Riggs
Pierre T.F. Riggs @ Yankton
Round 1
113
01/24
L
F 20-7 2:33
B. Oehme
Brandon Valley
Yankton/Aberdeen Central/Brandon Valley Triangular
Round 1
113
01/24
L
F 4-1 1:18
P. Ewing
Aberdeen Central
Yankton/Aberdeen Central/Brandon Valley Triangular
Round 1
113
01/20
L
F 7-0 2:36
T. Bergjord
Flandreau
River City Rumble
Round 4
113
01/20
L
F 2-1 1:45
H. Vrana
Upton
River City Rumble
Round 2
113
01/19
L
MD 16-8
R. Siedschlag
Huron
Yankton @ Huron
Round 1
113
01/06
L
DEC 13-10
R. Siedschlag
Huron
Dan Pansch Boys Invitational
Round 4
113
01/06
L
F 7-0 2:47
K. Lee
O`Gorman
Dan Pansch Boys Invitational
Round 2
113
12/08
L
DEC 10-3
M. Roob
Vermillion
Dakota Valley Tri
Round 1
113
12/07
W
F 8-3 5:13
L. Adams
Dakota Valley
Dakota Valley Tri
Round 1
113
12/06
W
F 5-0 3:12
G. VanDeVeire
Sioux Falls Washington
Yankton/SFW/SFL/Lennox Quad
Round 1
113
12/06
W
F 2-4 2:37
E. Ellenbecker
Sioux Falls Lincoln
Yankton/SFW/SFL/Lennox Quad
Round 1
113
12/05
L
DEC 10-8
C. Aasheim
Lennox
Yankton/SFW/SFL/Lennox Quad
Round 1
113
Related Content
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021
7 D1 Schools In 7 Days For Maui Fundraiser
Aug 28, 2023