Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 1:30 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 12:00 PM UTC
War At The Shore
Tomorrow · 1:00 PM UTC
Heartland National Duals
Tomorrow · 2:00 PM UTC
Midwest Classic Nationals
Tomorrow · 9:00 PM UTC
Black Hills & AAU Folkstyle Nationals
Tomorrow · 10:30 PM UTC
Journeymen World Classic Duals
Mar 30, 1:00 PM UTC
Wolf Classic Kickoff
Mar 30, 1:30 PM UTC
Coppell Spring Jam
Mar 30, 4:00 PM UTC
2024 SCC Women`s Wrestling Open
Mar 30, 7:00 PM UTC
2024 Pittsburgh Wrestling Classic
Apr 4-7, 5:30 PM UTC
NYWA MN Youth State
Apr 4-7, 11:00 PM UTC
Reno Worlds
Apr 5-7, 6:30 AM UTC
European Qualifiers
Apr 5-7, 12:00 PM UTC
NHSCA High School Nationals
Apr 5-7, 1:00 PM UTC
U15, U17 & U19 Canadian Wrestling Champ
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Sign In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Aydan Thomas
Results
Videos
News
High School Results
High School
High School
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2021-2022
Team Name
Kansas Marshalls
Kansas Marshals
Oklahoma
Oklahoma Blue
STILLWATER
Stillwater
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/25
W
Replay
MD 14-2
V. Smith
MUSTANG
OSSAA Boys State Championships
1st Place
6A-113
02/24
W
Replay
TF 18-1 2:44
N. Neeley
DEER CREEK (ED)
OSSAA Boys State Championships
Semis
6A-113
02/23
W
Replay
F 16-3 3:15
P. Shultz
MOORE
OSSAA Boys State Championships
Quarters (10 Man)
6A-113
02/17
W
F 10-2 1:44
J. Swenson
PONCA CITY
OSSAA 6A East Regional
1st Place
113
02/16
W
DEC 7-2
V. Smith
MUSTANG
OSSAA 6A East Regional
Semis
113
02/16
W
F 16-5 3:40
D. Thorpe
OWASSO
OSSAA 6A East Regional
Quarters
113
02/09
W
Replay
F 12-4 3:27
K. Skaggs
SAND SPRINGS
OSSAA State Dual Championships
Quarterfinals (8 Team)
113
02/09
W
Replay
DEC 4-0
M. Skidmore
EDMOND NORTH
OSSAA State Dual Championships
Semifinals (8 Team)
113
02/04
W
TF 23-8
J. Swenson
PONCA CITY
PONCA CITY @ STILLWATER
Round 1
113
01/19
W
F 9-2 0:48
R. Ernce
PERRY
The Ram Duals
Round 2 (8 Team)
113
01/19
W
F 2-0 0:18
C. Emerson
ALTUS
The Ram Duals
Round 6 (8 Team)
113
01/19
W
TF 19-4 4:00
N. Neeley
Deer Creek
The Ram Duals
Round 5 (8 Team)
113
01/19
W
MD 17-4
C. Wiley
Carl Albert
The Ram Duals
Round 3 (8 Team)
113
01/19
W
F 7-1 1:32
J. Madden
SAPULPA
The Ram Duals
Round 4 (8 Team)
113
01/07
W
DEC 8-3
V. Smith
Mustang
79th Geary Invitational
2nd Place Match (32 Man)
113
01/06
W
DEC 3-1
M. Skidmore
Edmond North
79th Geary Invitational
3rd Place
113
01/06
W
F 2-0 0:24
T. Tahdooahnippah
Elgin
79th Geary Invitational
6th Wrestleback (32 Man)
113
01/06
L
DEC 3-1
M. Ruiz
Randall
79th Geary Invitational
Semis
113
01/05
W
DEC 7-1
M. Skidmore
Edmond North
79th Geary Invitational
Quarters
113
01/05
W
F 14-1 2:42
J. Noble
Lawton MacArthur
79th Geary Invitational
Champ Rd 2
113
01/05
W
F 4-0 0:59
B. Hummel
DEER CREEK (ED)
STILLWATER @ DEER CREEK (ED)
Round 1
113
12/29
W
DEC 5-1 SV
T. Lewis
Clovis
NWHOF Duals
Round 1
113
12/29
W
TF 18-2
D. Bobzien
Poway
NWHOF Duals
Round 1
113
12/09
L
Replay
DEC 4-3
N. Garcia
Marmion Academy
Walsh Ironman 2023
Round 7 (Conso)
113
12/09
W
Replay
DEC 3-1
T. Conroy
Malvern Prep
Walsh Ironman 2023
Round 6 (Conso)
113
12/09
W
Replay
DEC 7-3
R. Dillard
Bethlehem Catholic
Walsh Ironman 2023
ROUND 5
113
12/09
L
Replay
DEC 3-1
R. Seacrist
Brecksville
Walsh Ironman 2023
ROUND 4
113
12/08
W
Replay
MD 15-4
N. Young
State College
Walsh Ironman 2023
ROUND 2
113
12/04
W
F 6-0
B. Lazzerini
BROKEN ARROW
BROKEN ARROW @ STILLWATER
Round 1
113
11/30
W
F 0-0 1:24
J. Sims
UNION
STILLWATER @ UNION
Round 1
113
09/16
W
Replay
DEC 6-4
M. O`Niel
Team Thunder
Elite 8 Duals- Folk 2023
Quarterfinals (8 Team)
113
09/16
W
MD 14-4
R. Dickman
POWA
Elite 8 Duals- Folk 2023
Round 1 (6 Team)
113
09/16
L
Replay
MD 10-1
J. Uhorchuk
Minion Legends
Elite 8 Duals- Folk 2023
Finals (2 Team)
113
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
06/13
W
TF 12-2 1:28
J. Roland
Texas Red
2023 Junior National Duals - Greco Roman
Quarterfinals (8 Team)
106
06/13
W
DEC 9-4
L. Eller
Minnesota Blue
2023 Junior National Duals - Greco Roman
Semis & 1st Wrestleback (8 Team)
106
06/13
W
F 10-0 0:36
E. Hyet
Iowa
2023 Junior National Duals - Greco Roman
Round 1 (8 Team)
106
03/15
W
Replay
DEC 7-6
E. Witt
Border
2023 Oklahoma Border Brawl
RR Rnd 1
7-B-106 lbs
02/26
W
Replay
MD 12-1
J. Goodin
Edmond North
OSSAA Boys State Championships
1st Place
6A-106
02/25
W
Replay
DEC 3-0
E. Casula
Westmoore
OSSAA Boys State Championships
Semis
6A-106
02/24
W
Replay
F 16-3 2:54
C. Dyer
Bixby
OSSAA Boys State Championships
Quarters (10 Man)
6A-106
02/10
W
Replay
DEC 6-2
J. Goodin
---
OSSAA State Dual Championships
Finals (8 Team)
106
02/10
W
Replay
F 11-1 2:53
C. Dyer
Bixby
OSSAA State Dual Championships
Semifinals (8 Team)
106
02/10
W
Replay
F 12-1 2:46
B. Hand
Choctaw
OSSAA State Dual Championships
Quarterfinals (8 Team)
106
01/28
W
F 0-0 1:38
F. Latdrik
Enid
Enid @ Stillwater
Round 1
106
01/27
W
F 0-0 3:16
K. Skaggs
Charles Page
Stillwater @ Charles Page
Round 1
106
01/23
W
F 0-0
A. Hall
Putnam City West
Putnam City West @ Stillwater
Round 1
106
01/21
W
DEC 6-2
J. Goodin
Edmond North
2023 Yukon Jay Hancock Memorial
Championship Finals
106
01/21
W
F 4-0 2:00
K. Herendeen
Guthrie
2023 Yukon Jay Hancock Memorial
Semis & 5th WB (32 Man)
106
01/21
W
F 9-1 2:25
H. Ballard
Collinsville
2023 Yukon Jay Hancock Memorial
Quarters & 3rd WB (32 Man)
106
01/20
W
TF 18-1 2:00
B. Thomas
Piedmont
2023 Yukon Jay Hancock Memorial
Round 2 Champ & WB (32 Man)
106
01/20
W
F 2-0 0:50
I. Newton
Jenks
2023 Yukon Jay Hancock Memorial
Round 1 (32 Man)
106
01/14
W
MD 9-1
E. Casula
Westmoore
COAC Tournament
Placement Matches (16 Man)
106
01/13
W
TF 18-2 5:00
N. Neeley
Deer Creek
COAC Tournament
Semis & 3rd WB (16 Man)
106
01/13
W
TF 16-1 2:21
B. Sanford
Edmond Memorial
COAC Tournament
Quarters & 1st WB (16 Man)
106
01/07
W
DEC 3-1 SV
J. Goodin
Edmond North
78th Geary Invitational
1st Place
106
01/07
W
DEC 5-0
C. Fisher
Tuttle
78th Geary Invitational
Semis
106
01/06
W
MD 9-1
M. Ruiz
Randall
78th Geary Invitational
Quarters
106
01/06
W
TF 18-2 1:39
H. Ballard
Collinsville
78th Geary Invitational
Champ Rd 2
106
01/05
W
TF 17-2
C. Cox
Ponca City Senior
Stillwater @ Ponca City Senior
Round 1
106
12/21
W
F 3-2 2:43
D. Bobzien
---
NWHOF Dual Classic
Round 1
106
12/21
W
F 12-2 1:41
J. Baker
Allen
NWHOF Dual Classic
Round 1
106
12/21
W
MD 13-3
J. Goodin
---
NWHOF Dual Classic
Round 1
106
12/21
W
DEC 3-1
J. McGinty
---
NWHOF Dual Classic
Round 1
106
12/10
L
Replay
DEC 1-0
R. Dickman
---
Walsh Ironman 2022
Round 7 (Conso)
106
12/10
L
Replay
DEC 4-0
T. Dekraker
Blair Academy
Walsh Ironman 2022
Quarter
106
12/09
W
Replay
MD 11-1
E. McBurney
---
Walsh Ironman 2022
ROUND 4
106
12/09
W
Replay
DEC 6-3
H. Knox
Broken Arrow
Walsh Ironman 2022
ROUND 2
106
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
06/17
W
Replay
TF 14-2 2:43
B. Baker
Michigan Blue
2022 Junior National Duals - FS
Semis & 3rd WB (16 Team)
100
06/17
W
Replay
TF 10-0 1:13
T. Richwine
Kansas Blue
2022 Junior National Duals - FS
Round 1 (16 Team)
100
06/17
W
Replay
TF 10-0 4:03
L. Eller
Minnesota Gold
2022 Junior National Duals - FS
Round 1 (8 Team)
100
06/17
L
TF 12-2 3:00
J. Yarbrough
Ohio
2022 Junior National Duals - FS
Placement Matches (16 Team)
100
06/17
W
Replay
TF 10-0 5:18
J. Rinken
Iowa
2022 Junior National Duals - FS
Round 2 (8 Team)
100
06/17
W
Replay
TF 11-0 1:07
E. Gill
Wisconsin
2022 Junior National Duals - FS
Placement Matches (8 Team)
100
06/15
W
Replay
TF 9-0 3:00
A. Gruenenfelder
Wisconsin
2022 Junior National Duals - Greco Roman
Round 1 (8 Team)
100
06/15
W
Replay
F 5-0 1:00
R. Messner
Florida
2022 Junior National Duals - Greco Roman
Round 2 (8 Team)
100
06/15
W
Replay
TF 14-6 2:47
I. Harrison
Colorado
2022 Junior National Duals - Greco Roman
Semis & 1st Wrestleback (8 Team)
100
06/15
W
Replay
DEC 7-3
J. Rinken
Iowa
2022 Junior National Duals - Greco Roman
Placement Matches (8 Team)
100
Related Content
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
2023-24 Nebraska Wrestling
Nov 8, 2023
2023-24 Cornell Wrestling
Nov 1, 2023
2023-24 Iowa Wrestling
Oct 26, 2023
2023-24 Iowa State Wrestling
Nov 27, 2023