Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 1:30 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Today · 5:00 AM UTC
Asian Olympic Qualifiers
Today · 2:00 PM UTC
Union-Fargo Qualifer Freestyle/Greco
Today · 2:00 PM UTC
Olympic Trials Watch Party
Today · 7:00 PM UTC
Utah Freestyle/Greco State
Today · 11:00 PM UTC
ID Freestyle & Greco Championships
Tomorrow · 1:00 AM UTC
OWA State Championships 2024
Tomorrow · 12:00 PM UTC
East Region MAWA Championships
Tomorrow · 1:00 PM UTC
Reverence Ironman National Team
Tomorrow · 2:00 PM UTC
Charles City FS/GR
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Kids/Cadets/ Jr Gr FS
Tomorrow · 3:00 PM UTC
Aztec Warrior Championships
Tomorrow · 4:00 PM UTC
3C2A Womens State Championships
Apr 24-28, 5:00 PM UTC
US Open Wrestling Championships
Apr 27-28, 12:00 PM UTC
Tyrant Poseidon Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Marcus Tolentino
Results
Videos
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/17
L
Replay
F 4-1 2:49
H. Jauregui
Fountain Valley
CIF SS Boys Ford Masters Wrestling Meet
Placement Matches (16 Man)
106
02/16
W
Replay
DEC 1-0
M. Ortiz
Calvary Chapel SA
CIF SS Boys Ford Masters Wrestling Meet
Semis & 3rd WB (16 Man)
106
02/16
W
F 6-0 3:20
K. Brown
West Torrance
CIF SS Boys Ford Masters Wrestling Meet
Quarters & 1st WB (16 Man)
106
02/16
W
Replay
F 4-1 1:02
L. Ruiz
Los Alamitos
CIF SS Boys Ford Masters Wrestling Meet
Round 1 (16 Man)
106
02/10
L
Replay
DEC 7-4
Z. Samano
Chino
CIF SS Boys Individuals Coastal Div
Medals
106
02/10
W
Replay
F 5-0 1:21
A. Contreras
West Covina
CIF SS Boys Individuals Coastal Div
Semis & Round of 8
106
02/09
W
Replay
TF 15-0 5:48
J. Ybarra
Pacifica Oxnard
CIF SS Boys Individuals Coastal Div
Quarters & Round of 16
106
02/09
W
Replay
MD 12-3
D. Contreras
Eastside
CIF SS Boys Individuals Coastal Div
Round 2
106
02/09
W
Replay
F 4-1 0:22
M. Lewis
Montclair
CIF SS Boys Individuals Coastal Div
Round 1
106
01/13
L
DEF 0-0
B. Woodward
Buchanan
5 Counties Invitational
All Medals
106
01/13
W
Replay
DEC 2-1
H. Jauregui
Fountain Valley
5 Counties Invitational
Semis & Round of 8
106
01/13
W
Replay
MD 11-2
D. Mendoza
Victor Valley s
5 Counties Invitational
Quarters & Round of 16
106
01/13
W
DEC 4-0
D. Shaposhnick
Great Oaks
5 Counties Invitational
Champ 3 Cons 3
106
01/12
W
Replay
F 4-2 2:40
S. ESCALA
Mayfair
5 Counties Invitational
Champ 2 Cons 1
106
01/05
W
F 2-0 0:32
M. Diaz
Etiwanda
Nogales Superchamps
All Medals
113
01/05
W
F 2-0 0:15
E. Chow
Rowland
Nogales Superchamps
Semis & Round of 8
113
01/05
W
F 2-0 0:47
J. Giacopuzzi
Agoura
Nogales Superchamps
Quarters & Round of 16
113
01/04
W
F 5-0 1:44
L. Zermeno
Bishop Amat
Nogales Superchamps
Champ 2 Cons 1
113
12/28
W
Replay
TF 15-0 5:09
R. Fernandez
San Gorgonio
Blackwatch 2023
All Medals
106
12/28
W
Replay
DEC 6-2
E. Butler
Northview
Blackwatch 2023
Semis & Round of 8
106
12/28
W
Replay
F 5-2 1:13
S. Ramirez
Norco
Blackwatch 2023
Quarters & Round of 16
106
12/27
W
Replay
MD 11-1
C. Sautter
Big Bear
Blackwatch 2023
Champ 2 Cons 1
106
12/27
W
Replay
F 4-1 0:46
A. Kinne
Birmingham
Blackwatch 2023
Champ 1
106
Related Content
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
FloWrestling Radio Live Clips
Jun 18, 2020
Class Of 2025 Recruiting News
Jun 30, 2023
2023-2024 Season Defense Soap Highlights
Jan 22, 2024
The Bader Show
Apr 14, 2021