Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 17-19 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 5-9, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Justin Zettelmeier
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
12/15
L
F 0-0
G. Starich
Waukesha West
2023 Pirate Duals
Round 3 (8 Team)
150
12/15
W
F 0-0
p. cobb
Delavan-Darien
2023 Pirate Duals
Cross Bracket (8 Team)
150
12/15
W
F 11-0
G. Weidner
Lakeside Lutheran
2023 Pirate Duals
Round 2 (8 Team)
150
12/15
W
F 0-0 2:25
M. Lewellin
Waterloo
2023 Pirate Duals
Placement Matches (8 Team)
150
12/15
L
F 0-0 1:00
S. Zanton
Middleton
2023 Pirate Duals
Round 1 (8 Team)
150
12/13
W
TF 15-0 5:49
J. Cairo
Waterford
Oak Creek JV Duals
Round 1
144
12/12
L
TF 17-0 5:59
M. Duerwachter
Muskego
Suburban Christmas Clash
Round 1
150
12/12
W
F 0-0 1:57
R. Brown
Burlington
Suburban Christmas Clash
Round 1
150
12/12
L
F 0-0 0:40
J. Sullivan
Wilmot Union
Wilmot Quad
Round 1
144
12/12
L
F 0-0 4:33
L. Andrews
Wauconda
Wilmot Quad
Round 1
144
12/12
L
F 0-0 0:50
B. Seese
Pewaukee
Wilmot Quad
Round 1
144
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/18
L
F 5-0 1:38
J. Brandstatter
---
WIAA D1 Sect. G @ South Milwaukee
Quarterfinals (8 Man)
132
02/15
L
F 2-0 1:12
J. Brandstatter
---
WIAA D1 Team Sect. G @ Racine St. Catherine`s
Semifinals (4 Team)
132
01/23
W
MD 12-4
F. Gaynor
Franklin
Oak Creek @ Franklin
Round 1
126
12/29
W
DEC 7-5
J. Kuehl
Mukwonago
Waukesha West JV Holiday Invite
final round
131-139
12/29
L
DEC 5-0
M. Wollin
Lake Mills
Waukesha West JV Holiday Invite
round 2
131-139
12/29
W
DEC 9-7 SV
A. Galvez
West Allis Central
Waukesha West JV Holiday Invite
round 1
131-139
12/20
W
DEC 4-0
B. Rupnow
Watertown
Fort Atkinson JV Invite
Round 3
126-134
12/20
L
F 4-0 2:51
T. Wedl
Fort Atkinson
Fort Atkinson JV Invite
Round 2
126-134
12/19
W
DEC 5-1
E. Scherck
Turner
Fort Atkinson JV Invite
Round 1
126-134
12/17
W
MD 20-6
J. Huls
Port Washington
Fond du Lac Invite- JV 2022
Round 3
131-144
12/17
L
MD 15-1
R. Garcia
Kenosha Bradford
Fond du Lac Invite- JV 2022
Round 2
131-144
12/17
W
F 2-0 0:55
C. Schmidt
Menomonee Falls
Fond du Lac Invite- JV 2022
Round 1
131-144
12/03
W
F 2-0 0:31
K. Ottosen
Waunakee
Stoughton JV Tournament
Round 5 (5 Man)
128-137
12/03
W
F 2-1 2:51
W. Vang
---
Stoughton JV Tournament
Round 4 (5 Man)
128-137
12/03
L
F 5-4 5:52
T. Crowley
---
Stoughton JV Tournament
Round 3 (5 Man)
128-137
12/03
L
F 5-2 3:27
T. Wedl
Fort Atkinson
Stoughton JV Tournament
Round 1 (5 Man)
128-137
Related Content
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021
7 D1 Schools In 7 Days For Maui Fundraiser
Aug 28, 2023