Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Jul 6-7, 12:00 PM UTC
Bison Duals
Jul 11-13, 6:30 PM UTC
U20 Pan-American Championships
Jul 13-20, 3:00 PM UTC
USMC/USAW 16U and Junior Nationals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Kiara Rodriguez
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Other
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/02
L
F 2-5 5:44
M. Fetters
Martensdale-St Marys
IGHSAU State Championships
Round 3: 2nd WB
235
02/01
W
TF 16-0 3:37
S. Dzeladini
North Scott
IGHSAU State Championships
Round 2: 2nd Round and WB1
235
02/01
L
F 2-0 1:48
S. Sistad
Highway 34
IGHSAU State Championships
Round 1: 1st Round
235
01/26
L
F 2-0 0:19
E. Brown
Cedar Rapids Kennedy
IGHSAU Regional Qualifier 6
Round 8A: Finals
235
01/26
W
F 0-0 0:45
A. Shepherd
Epworth, Western Dubuque
IGHSAU Regional Qualifier 6
Round 6: Semifinals & 5th WB
235
01/26
W
F 2-0 1:18
A. Carr
Iowa City, Liberty
IGHSAU Regional Qualifier 6
Round 4: Quarterfinals & 3rd WB
235
01/20
L
F 4-5 2:13
N. Albright
Burlington
Louisa-Muscatine Girls Tournament
Round F - 1st Place
235
01/20
W
DEC 5-4
A. Peterson
Burlington
Louisa-Muscatine Girls Tournament
Round D
235
01/06
W
F 4-0 1:12
S. Stacey
Mid-Prairie
Highland Girls Wrestling Tournament
1st & 3rd
235
01/06
L
F 2-0 1:54
B. Garcia-Vasquez
West Liberty
Highland Girls Wrestling Tournament
Semis & 1st WB (8 Man)
235
12/22
W
F 2-2 3:45
A. Peterson
Burlington
EBF Girls Wrestling Invitational
Placement Matches (8 Man)
235
12/22
W
F 6-3 2:25
E. Ray
Eddyville-Blakesburg-Fremont
EBF Girls Wrestling Invitational
2nd Wrestleback (8 Man)
235
12/22
L
F 2-0 1:25
M. Fetters
Martensdale-St Marys
EBF Girls Wrestling Invitational
Semis & 1st WB (8 Man)
235
12/22
W
FOR 0-0
M. Nance
Oskaloosa
EBF Girls Wrestling Invitational
Quarterfinals (8 Man)
235
12/09
W
F 6-0 3:02
O. Casey
West Hancock
Keokuk Girls Invite
Placement Matches (8 Man)
235
12/09
W
F 5-5 1:47
S. Uehling
Cardinal Community
Keokuk Girls Invite
2nd Wrestleback (8 Man)
235
12/09
W
F 2-0 0:49
G. Exprime
Ottumwa
Keokuk Girls Invite
Semis & 1st WB (8 Man)
235
12/09
L
F 2-2 0:17
D. Subsin
Ottumwa
Keokuk Girls Invite
Quarterfinals (8 Man)
235
11/15
W
F 9-1 2:44
A. Tisor
Cedar Rapids Jefferson
Iowa City High Girls Invitational
Placement Matches (16 Man)
235
11/15
W
F 2-0 0:32
A. Carr
Iowa City, Liberty
Iowa City High Girls Invitational
4th Wrestleback (16 Man)
235
11/15
W
F 8-2 3:51
A. Phillips
Prairie, Cedar Rapids
Iowa City High Girls Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
235
11/15
L
F 2-2 2:29
J. Mendoza
Ottumwa
Iowa City High Girls Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
235
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024