Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 17-19, 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 5-9, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
lina rodriguez
Results
Videos
High School Results
Team Name
Chino
Hamilton Southeastern
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/17
L
DEF 0-0
M. Matthews
Los Osos
CIF SS Girls Ford Masters Wrestling Meet
2nd Wrestleback (16 Man)
100
02/17
L
Replay
DEF 4-1 1:43
D. Huitron
Arroyo
CIF SS Girls Ford Masters Wrestling Meet
Quarters & 1st WB (16 Man)
100
02/17
W
Replay
F 2-0 3:15
A. Thompson
Citrus Valley
CIF SS Girls Ford Masters Wrestling Meet
Round 1 (16 Man)
100
02/10
W
Replay
DEC 4-1
E. Mayorga
Eisenhower
CIF SS Girls Individuals Eastern Div
Medals
100
02/10
L
Replay
DEC 3-2
A. Rialmo
Yucca Valley
CIF SS Girls Individuals Eastern Div
Cons Semis
100
02/10
L
Replay
F 3-0 5:32
M. Navarro
Palm Desert
CIF SS Girls Individuals Eastern Div
Semis & Round of 8
100
02/09
W
Replay
F 5-0 5:01
A. Prado
Mayfair
CIF SS Girls Individuals Eastern Div
Quarters & Round of 16
100
02/09
W
F 2-0 0:34
A. Bravo
Lancaster
CIF SS Girls Individuals Eastern Div
Round 2
100
02/09
W
F 6-2 1:02
B. Buckles
Vista Murrieta
CIF SS Girls Individuals Eastern Div
Round 1
100
01/20
L
Replay
F 2-3 2:38
M. Manibog
San Marino
Ayala Women`s Wrestling Invitational
Final
95
01/20
W
Replay
F 5-2 2:49
S. Melancon
Corona
Ayala Women`s Wrestling Invitational
Semis
95
01/20
W
Replay
F 7-4 3:42
e. mayorga
Eisenhower
Ayala Women`s Wrestling Invitational
Quarters & Round of 16
95
01/19
W
Replay
F 2-0 1:00
I. Millan
Grand Terrace
Ayala Women`s Wrestling Invitational
Champ 2 Cons 1
95
01/19
W
Replay
F 2-0 1:07
K. Nacelli
James Logan
Ayala Women`s Wrestling Invitational
Champ 1
95
01/06
L
F 2-0 0:38
A. Contreras
Ramona
Gny Sgt Richard D Madrid Memorial
All Medals
100
01/06
W
F 2-0 1:19
N. Aguilera
Etiwanda
Gny Sgt Richard D Madrid Memorial
Semis & Round of 8
100
01/05
W
F 7-0 2:39
H. YANAGISAWA
Mayfair
Gny Sgt Richard D Madrid Memorial
Quarters & Round of 16
100
01/05
L
F 5-0 1:28
G. Flores
Southport
IHSGW Semi-State - Muncie Central FH
Champ. Round 1 (16 Man)
105
01/05
W
F 13-2 2:29
S. Aguirre
Downey
Gny Sgt Richard D Madrid Memorial
Champ 2 Cons 1
100
01/05
W
F 6-2 1:05
E. Coc-Pop
South El Monte
Gny Sgt Richard D Madrid Memorial
Champ 1
100
12/30
L
F 2-0 1:16
A. Sierra
Frankfort
IHSGW 2023 Regional - Crawfordsville
Round 4
105
12/30
W
F 7-3 2:20
L. Burch
North Vermillion
IHSGW 2023 Regional - Crawfordsville
Round 2
105
12/29
L
Replay
F 3-0 3:15
R. HAYES
Northview
Lady Blackwatch 2023
All Medals
100
12/29
W
Replay
F 2-0 1:28
A. Sakamoto
Santa Monica
Lady Blackwatch 2023
Semis & Round of 8
100
12/29
W
Replay
F 2-0 0:59
R. Prasad
Santa Monica
Lady Blackwatch 2023
E: Quarters & Round of 16
100
12/28
W
F 2-0 0:28
J. Cervantes
Alta Loma
Lady Blackwatch 2023
C: Friday AM: Champ Round of 16 w/WB (RD of 32)
100
12/28
W
Replay
F 4-1 1:06
L. Alvarenga
Los Osos
Lady Blackwatch 2023
B: Friday AM: Champ 1 & Prelim WB
100
11/18
L
F 11-2 4:17
J. Ham
Hillcrest
3rd Annual Walnut Girls Invitational
Medals (All)
100
11/18
W
F 0-3 1:43
S. Melancon
Corona
3rd Annual Walnut Girls Invitational
Consolation Semis
100
11/18
W
F 11-0 1:59
A. Lam
Santiago
3rd Annual Walnut Girls Invitational
Semis & Round of 8
100
11/18
L
F 2-0 0:37
M. Henderson
Blackford
Clinton Prairie 2nd Annual Girls Invite
2nd Wrestleback (16 Man)
105
11/18
L
F 2-0 2:00
R. Baldridge
Mooresville
Clinton Prairie 2nd Annual Girls Invite
Round 1 (16 Man)
105
11/18
W
M FOR 0-0
A. Alvarado
Diamond Bar
3rd Annual Walnut Girls Invitational
Round of 12
100
11/17
W
F 6-0 1:48
M. Martinez
Eleanor Roosevelt
3rd Annual Walnut Girls Invitational
Quarters & Round of 16
100
11/17
W
F 2-0 0:30
V. Ashlock
Edison
3rd Annual Walnut Girls Invitational
Cons 4
100
11/17
L
F 2-0 0:58
M. Solomon
Newport Harbor
3rd Annual Walnut Girls Invitational
Champ 3 Cons 3
100
11/17
W
F 2-0 1:27
E. Martinez
Paloma Valley
3rd Annual Walnut Girls Invitational
Champ 2 Cons 1
100
11/11
L
F 2-2 2:41
K. Holmes
Edgewood
Purdue Poly Girls Open
2nd Wrestleback (16 Man)
105
11/11
L
F 9-1 2:54
C. Merchant
Warren Central
Purdue Poly Girls Open
Round 1 (16 Man)
105
11/08
L
DEF 4-1 2:00
E. Keller
Franklin
Mooresville Girls Triple Dual
Round 2 (3 Team)
105
Related Content
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021
7 D1 Schools In 7 Days For Maui Fundraiser
Aug 28, 2023