Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 1:30 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 5:00 AM UTC
Asian Olympic Qualifiers
Tomorrow · 2:00 PM UTC
Union-Fargo Qualifer Freestyle/Greco
Tomorrow · 3:00 PM UTC
Olympic Trials Watch Party
Tomorrow · 7:00 PM UTC
Utah Freestyle/Greco State
Tomorrow · 11:00 PM UTC
ID Freestyle & Greco Championships
Apr 20-22, 1:00 AM UTC
OWA State Championships 2024
Apr 20-21, 12:00 PM UTC
East Region MAWA Championships
Apr 20, 1:00 PM UTC
Reverence Ironman National Team
Apr 20, 2:00 PM UTC
Charles City FS/GR
Apr 20-21, 3:00 PM UTC
Aztec Warrior Championships
Apr 20-21, 3:00 PM UTC
CA Kids/Cadets/ Jr Gr FS
Apr 24-28, 5:00 PM UTC
US Open Wrestling Championships
Apr 27-28, 12:00 PM UTC
Tyrant Poseidon Duals
Apr 27-28, 12:00 PM UTC
Ohio Tournament of Champions
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Sunkist Open
Sunkist Open
Brackets
Results
Results
Team Name
Air Force
Colorado
Eagle Extreme
Florida Jets
Gator Wrestling Club
Minnesota Storm
New York Athletic Club
Sunkist Kids Wrestling Club
US ARMY
USMC
USOEC Northern Michigan
american pankration
Weight Class
55 KG / 121 lbs
60 KG / 132.25 lbs
66 KG / 145.5 lbs
74 KG / 163 lbs
84 KG / 185 lbs
96 KG / 211.5 lbs
120 KG / 264.5 lbs
R9 - Cons. Semis
4
Roger Stewart
R. Stewart
New York Athletic Club
W
DEC 7-1
55 KG / 121 lbs
3
Terry Allison
T. Allison
USOEC Northern Michigan
8
Isaac Golubchin
I. Golubchin
USOEC Northern Michigan
W
TF 8-3
60 KG / 132.25 lbs
3
Fatih Kan
F. Kan
Colorado
4
Jake Swensen
J. Swensen
USOEC Northern Michigan
TF 6-0
60 KG / 132.25 lbs
W
6
Christopher Iorio
C. Iorio
New York Athletic Club
1
Glenn Garrison
G. Garrison
US ARMY
DEC 1-1
66 KG / 145.5 lbs
W
13
Shanon Slack
S. Slack
New York Athletic Club
8
Marco Lara
M. Lara
DEC 3-0
66 KG / 145.5 lbs
W
2
Oscar Wood
O. Wood
US ARMY
3
Andrew Bisek
A. Bisek
Minnesota Storm
W
TF 6-0
74 KG / 163 lbs
14
Tade Kemnitz
T. Kemnitz
Eagle Extreme
4
Jake Fisher
J. Fisher
New York Athletic Club
W
DEC 4-0
74 KG / 163 lbs
16
Brandon Hatchett
B. Hatchett
Florida Jets
3
Chas Betts
C. Betts
Minnesota Storm
DEC 3-3
84 KG / 185 lbs
W
4
Jake Plamann
J. Plamann
Gator Wrestling Club
13
Abram Haddon
A. Haddon
american pankration
F 7-1 1:04
84 KG / 185 lbs
W
5
Justin Millard
J. Millard
Air Force
8
Moises Hernandez
M. Hernandez
USMC
DEC 5-0
96 KG / 211.5 lbs
W
3
Robby Smith
R. Smith
New York Athletic Club
4
Brad Ahern
B. Ahern
US ARMY
DEF 0-0
96 KG / 211.5 lbs
W
6
Christopher Llanes
C. Llanes
USMC
4
Jacob Marquardt
J. Marquardt
USOEC Northern Michigan
W
F 0-0 0:23
120 KG / 264.5 lbs
6
Kenny Lester
K. Lester
Sunkist Kids Wrestling Club
Event Info
Sunkist Open on Oct 14, 2006 in , AZ.