Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Womens National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Cash Owens
Results
Videos
High School Results
High School
High School
International
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
Sky View JH
Sky View Jr High
Sky view jr high
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/13
L
DEC 13-7
R. Aguero
Snake River Youth Wrestling Cl
Marsh Valley IDAWAY Tournament 2024
Round 3
96
01/13
W
F 0-5 3:13
R. McPherson
Bear Lake wrestling Club
Marsh Valley IDAWAY Tournament 2024
Round 2
96
01/06
L
F 11-1 2:46
C. Manheimer
West Jordan
Josie Garcia Memorial Youth Tournament
Round 4
97-98
01/06
L
DEC 11-8
K. Cannon
Westlake
Josie Garcia Memorial Youth Tournament
Round 3
97-98
01/06
L
F 2-0 2:41
C. Perrenoud
Stallions Wrestling Club
Josie Garcia Memorial Youth Tournament
Round 2
97-98
12/09
L
F 1-2 1:59
C. Burdett
Northside Wrestling Club
Provo Holiday Classic
Round 4 (5 Man)
93-103
12/09
L
MD 9-0
J. Salazar
Northside Wrestling Club
Provo Holiday Classic
Round 2 (5 Man)
93-103
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/25
L
F 2-0 1:20
B. Mauch
Sons Of Atlas Wrestling Club
Champions Folkstyle Tournament
Round 3 (4 Man)
81-88
02/25
W
F 5-0 0:38
M. Clements
Champions Wrestling Club
Champions Folkstyle Tournament
Round 2 (4 Man)
81-88
02/25
L
F 9-0 2:40
T. Moat
Millard Wrestling Club
Champions Folkstyle Tournament
Round 1 (4 Man)
81-88
02/11
L
Replay
F 2-0 0:56
S. Williams
Westlake
Utah Youth Super State
4th Wrestleback (32 Man)
85
02/11
W
Replay
DEC 7-5
K. Blake
---
Utah Youth Super State
Quarters & 3rd WB (32 Man)
85
02/11
L
Replay
F 2-5 2:16
O. Vizcarra
Westlake
Utah Youth Super State
Round 2 Champ & WB (32 Man)
85
01/14
W
F 2-0 0:47
B. Burton
Mount Ogden Junior High
CHRISTY`S CLASH
Round 3 (4 Man)
77-82
01/14
W
F 6-5 2:02
S. Scown
Stallions Wrestling Club
CHRISTY`S CLASH
Round 2 (4 Man)
77-82
01/14
W
MD 11-2
C. Hager
Sons of Atlas
CHRISTY`S CLASH
Round 1 (4 Man)
77-82
12/17
W
F 2-2 2:10
K. Aoki
Bear River
Jaydon Rogers Memorial Tournament
Placement Matches (16 Man)
70-80
12/17
L
DEC 6-2
D. Anderson
Fremont Wrestling Club
Jaydon Rogers Memorial Tournament
4th Wrestleback (16 Man)
70-80
12/17
W
F 2-0 0:53
B. Burton
Mount Ogden Junior High
Jaydon Rogers Memorial Tournament
Semis & 3rd WB (16 Man)
70-80
12/17
W
F 2-1 1:30
P. Morris
Ogden Jr Scot Wrestling
Jaydon Rogers Memorial Tournament
2nd Wrestleback (16 Man)
70-80
12/17
L
F 4-6 1:55
D. Anderson
Fremont Wrestling Club
Jaydon Rogers Memorial Tournament
Round 1 (16 Man)
70-80
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024