Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 6-8 · Resumes Today at 11:30 AM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Today · 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Today · 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jackson Holoch
Results
Videos
High School Results
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/02
W
DEC 9-3
R. Vicente
Crete
Groundhog Invite
Round 6
150
02/02
W
DEC 4-2
E. Buresh-Marick
David City
Groundhog Invite
Round 4
150
02/01
W
TF 15-0 3:16
B. Murdoch
Northwest
Groundhog Invite
Round 2
150
01/27
W
F 2-0 0:59
R. Carrillo
Lincoln High
Raymond Central Girls/JV Boys Invite
JV Round 5
150B
01/27
W
F 11-2 2:48
R. Vosler
North Bend Central
Raymond Central Girls/JV Boys Invite
JV Round 4
150B
01/27
L
DEC 7-5
T. Harrington
Lincoln Southwest
Raymond Central Girls/JV Boys Invite
JV Round 3
150B
01/26
W
F 2-0 0:21
J. Gibson
Lincoln Northeast
Raymond Central Girls/JV Boys Invite
JV Round 2
150B
01/20
W
DEC 9-2
K. Zakrzewski
Columbus
Centennial JV Invite
Round 8
150
01/20
W
F 9-7 3:19
L. Sander
Superior
Centennial JV Invite
Round 6
150
01/20
L
F 0-2 2:01
I. Hiser
Seward
Centennial JV Invite
Round 3
150
01/20
L
F 2-2 0:54
Z. Londene
York
Centennial JV Invite
Round 1
150
01/06
L
DEC 10-3
W. Hagen
Lincoln Pius X
2024 Waverly JV Invite
Round 5
144A
01/06
W
F 7-11 3:50
J. Ilg
Waverly
2024 Waverly JV Invite
Round 3
144A
01/06
L
F 9-2 3:51
D. Brady
Ashland-Greenwood
2024 Waverly JV Invite
Round 1
144A
01/03
W
DEC 8-7
I. Copeland
Lincoln Southeast
York @ Lincoln Southeast
Round 1
132
12/02
W
TF 17-1 2:24
G. Fiala
Lincoln Pius X
York JV Invitational
Round 3
138-138 A
12/02
W
F 15-1 2:26
K. Collins
Waverly
York JV Invitational
Round 2
138-138 A
12/02
W
F 6-2 1:28
T. Ele
Malcolm
York JV Invitational
Round 1
138-138 A
12/01
L
F 4-0 1:52
K. Torres
Seward
York/Norris/Seward Triangular
Round 1
138
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/19
L
TF 19-3 3:51
G. Pedersen
GI Grapplers
NEUSA State High School Boys/Girls
Round 4
148
03/19
L
F 6-1 3:13
T. Cox
Syracuse
NEUSA State High School Boys/Girls
Round 2
148
03/12
L
F 13-2 3:09
J. Rerucha
David City Outlaws Wrestling
2023 AAU State Nebraska
Quarters & 3rd WB (32 Man)
145
03/12
W
DEC 7-5
B. Mutum
Elkhorn Valley
2023 AAU State Nebraska
2nd Wrestleback (32 Man)
145
03/11
W
MD 11-2
M. Prothman
David City Outlaws Wrestling
2023 AAU State Nebraska
Round 2 Champ & WB (32 Man)
145
03/11
L
F 4-0 0:56
A. Crawford
Logan View
2023 AAU State Nebraska
Round 1 (32 Man)
145
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024