Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 6-9 · Resumes Today at 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 6-8 · Resumes Today at 11:30 AM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Today · 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Today · 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jackson Dahle
Results
Videos
High School Results
Team Name
Agon
Club Agon
Murray
Utah
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
DEC 10-6
P. Stark
Empire
Utah Youth Super State
Round 3 Championship
85
02/10
W
F 10-2 2:47
K. Wiest
Wasatch
Utah Youth Super State
Round 2 championship & consolation
85
02/10
L
F 4-2 1:21
X. Paredes
Westlake
Utah Youth Super State
Round 1 championship
85
01/20
L
DEC 11-4
B. Goodwin
Empire
Rec League State
Placement and semis
86
01/20
L
DEC 7-4
R. Harrington
Wasatch
Rec League State
Round 3
86
01/20
L
DEC 4-3
C. Judd
Bruin Wrestling Club
Rec League State
Round 3
86
01/20
W
FOR 0-0
C. Hasleton
Charger Wrestling Club
Rec League State
Round 2
86
01/20
W
DEC 12-5
R. Harrington
Wasatch
Rec League State
Round 1
86
12/30
L
F 2-0 0:16
J. Zesiger
Sanderson Wrestling Academy
TOA - 2023 Salt Lake Slam
Rd 3
83
12/30
L
F 15-0 3:11
H. Moody
Sanderson Wrestling Academy
TOA - 2023 Salt Lake Slam
Rd 1.5
83
12/16
W
DEC 9-8
P. Stark
Empire
2023 Jaydon Rodgers Memorial
Round 3 (3 Man)
81-81
12/16
W
FOR 0-0
B. Goodwin
Empire
2023 Jaydon Rodgers Memorial
Round 2 (3 Man)
81-81
12/02
W
F 6-0 0:40
M. Burke
Charger Wrestling Club
Thunder Classic
Round 3 (4 Man)
82-90
12/02
W
F 2-0 0:32
T. Olson
Team Prestige Wrestling
Thunder Classic
Round 1 (4 Man)
82-90
11/18
W
MD 14-2
D. Rupp
Bear River Jr High Wrestling Club
Excalibur Youth Tournament
Round 3
76-83
11/18
W
F 2-0 0:41
N. Call
South Summit Wrestling Club
Excalibur Youth Tournament
Round 2
76-83
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024