Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 6-8 · Resumes Today at 11:30 AM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Today · 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Today · 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Myla Fisher
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
01/26
L
F 16-2 3:31
C. Kinzie
S.W.A.T. Valkyrie
IGHSAU Regional Qualifier 1
Round 6: Semifinals & 5th WB
120
01/26
W
F 6-1 3:31
A. Sachau
Hinton
IGHSAU Regional Qualifier 1
Round 5: 4th WB
120
01/26
W
F 4-0 3:21
K. Garcia
MOC-Floyd Valley
IGHSAU Regional Qualifier 1
Round 4: Quarterfinals & 3rd WB
120
01/26
L
DEC 9-6
A. Galanakis
Highway 34
IGHSAU Regional Qualifier 1
Round 2: 2nd Round & 1st WB
120
01/06
L
F 11-0 5:18
B. Hessenius
LeMars
2024 Varsity Ogden Girls Tournament
2nd Wrestleback (16 Man)
120
01/06
L
F 6-3 4:49
T. Robertson
Ridge View
2024 Varsity Ogden Girls Tournament
Round 1 (16 Man)
120
01/05
L
F 12-1 5:11
M. Crouse
Manson Northwest Webster
SC/SCC/GTRA/MNW
Round 1
120
01/05
W
F 8-4 4:49
A. Banda
Sioux Central
SC/SCC/GTRA/MNW
Round 1
120
01/04
W
F 7-3 3:38
M. Smidt
South Central Calhoun
SC/SCC/GTRA/MNW
Round 1
120
12/15
L
F 2-0 1:19
B. Hessenius
LeMars
SC/GTRA/LeMars
Round 1
120
12/15
W
F 2-0 0:32
A. Banda
Sioux Central
SC/GTRA/LeMars
Round 1
120
12/04
L
F 2-4 4:25
A. Sachau
Hinton
Spencer Girls Wrestling Invitational
Placement Matches (16 Man)
120
12/03
W
F 5-0 2:00
E. Bockelman
Canton
Spencer Girls Wrestling Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
120
11/18
W
F 2-0 1:18
S. Villegas
East Sac County
Lady E-Hawk Invite
Placement Matches (16 Man)
120
11/18
W
F 2-2 1:27
L. Thompson
Graettinger-Terril/Ruthven-Ayrshire
Lady E-Hawk Invite
2 Bracket round 5
120
11/18
L
F 2-0 0:39
A. Beisell
Spirit Lake Park
Lady E-Hawk Invite
2 Bracket Round 4
120
11/18
W
F 11-5 4:40
J. Delgado
Eagle Grove
Lady E-Hawk Invite
Quarters & 1st WB (16 Man)
120
11/18
L
F 9-2 5:32
A. Banda
Sioux Central
Sioux Central Girls Invite
Round 3 (4 Man)
120
11/18
L
F 2-2 1:37
A. Felix
Manson Northwest Webster
Sioux Central Girls Invite
Round 2 (4 Man)
120
11/17
W
F 0-0 1:00
B. Soto
MOC-Floyd Valley
Sioux Central Girls Invite
Round 1 (4 Man)
120
11/14
W
F 2-2 3:23
K. Garcia
MOC-Floyd Valley
Spencer Girls Wrestling Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
120
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024