Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 6-9 · Resumes Today at 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 6-8 · Resumes Today at 11:30 AM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Today · 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Today · 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Bria Brossart
Results
Videos
High School Results
High School
High School
International
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/16
L
Replay
MD 18-7
E. Youboty
Bismarck Legacy
NDHSAA State Girls Tournament
2nd Wrestleback (16 Man)
100
02/15
W
Replay
F 2-1 2:51
M. Rebsom
Lisbon
NDHSAA State Girls Tournament
1st Wb
100
02/15
L
F 4-0 1:25
C. Crowston
Pembina County North
NDHSAA State Girls Tournament
Round 1 (16 Man)
100
02/10
W
DEC 5-0
C. Crowston
Pembina County North
NDHSAA Girls East Region
Placing Round - 3rd,5th,7th (16 Man)
100
02/10
W
F 0-0
C. Moore
Pembina County North
NDHSAA Girls East Region
Consolation Semis (16 Man)
100
02/10
L
F 4-1 1:47
A. White
Central Cass
NDHSAA Girls East Region
Semis & 3rd WB (16 Man)
100
02/09
W
F 2-1 1:44
M. Miller
Ellendale-Edgeley-Kulm
NDHSAA Girls East Region
Quarters & 1st WB (16 Man)
100
02/09
W
F 2-0 0:21
G. Kost
Central Cass
NDHSAA Girls East Region
Round 1 (16 Man)
100
02/06
W
F 0-0 2:40
N. Falcon
Turtle Mountain Community High School
Turtle Mountain Community High School @ Rugby
Round 1
106
01/27
L
DEC 9-4
K. Fritel
Stanley
2024 Belle of the Brawl
WB2
100
01/27
L
DEC 9-4
B. Wilkens
Beulah-Hazen
2024 Belle of the Brawl
Round 2
100
01/27
W
DEC 8-6
R. Stravia
Dickinson
2024 Belle of the Brawl
Round 1
100
01/20
L
DEC 8-4
K. Fritel
Stanley
2024 Girls Panther Booster Tourney
placing round
100
01/20
L
F 5-1 1:42
S. Huber
Bismarck Century
2024 Girls Panther Booster Tourney
Cons Semi
100
01/20
W
TF 21-2 3:33
m. brouillette
Williston
2024 Girls Panther Booster Tourney
Positioning
100
01/20
W
F 8-0 2:36
R. Reems
Bismarck
2024 Girls Panther Booster Tourney
4th WB 32 and 2nd WB 16
100
01/20
L
DEC 5-0
E. Brown
Minot
2024 Girls Panther Booster Tourney
Quarters
100
01/20
W
F 5-0 0:52
B. Renfro
Napoleon G-S
2024 Girls Panther Booster Tourney
Prequarters
100
01/11
W
F 7-0 2:06
G. Fedler
Williams County
Rugby Girls Mix and Match
Round 1
100
01/11
W
TF 18-3
K. Martin
Turtle Mountain Community High School
Rugby Girls Mix and Match
Round 1
106
01/11
W
F 10-6 1:41
G. Fedler
Williams County
Rugby Girls Mix and Match
Round 1
100
01/11
W
F 2-0 1:31
Q. Whiteford
Williams County
Rugby Girls Mix and Match
Round 1
106
01/07
W
F 0-0 3:09
K. Mueller
Mayport C-G
2024 Central Cass Lettermen`s Girls
Round 6
100
01/06
W
F 0-0 1:08
S. Friederichs
Lisbon
2024 Central Cass Lettermen`s Girls
Round 4
100
12/28
L
F 4-1 2:04
B. Wilkens
Beulah-Hazen
2023 Rumble on the Red - Girls
Round 5- Semis & WB
100
12/28
W
MD 12-2
K. Castine
Minot
2023 Rumble on the Red - Girls
Round 4- Qtrs & WB
100
12/28
W
F 2-0 0:34
D. Riza
New London-Spicer
2023 Rumble on the Red - Girls
Round 3
100
12/28
W
F 7-0 1:30
H. Berg
Mora
2023 Rumble on the Red - Girls
Round 2
100
12/28
L
F 1-6 4:46
E. Brown
Minot
2023 Rumble on the Red - Girls
Round 1
100
12/22
L
F 2-0 1:53
A. White
Central Cass
Bucky and Linda Anderson Classic - Girls
Final Round
106
12/22
W
DEC 8-3
K. Fritel
Stanley
Bucky and Linda Anderson Classic - Girls
Round 3
106
12/22
W
F 5-0 2:26
I. Guy
Central Cass
Bucky and Linda Anderson Classic - Girls
Round 2
106
12/09
W
F 6-2 3:44
A. Shelton
Lisbon
Al Larson - Carrington (GIRLS) 2023
3rd Place Matches
106
12/09
W
F 6-0 2:40
L. Montez
Pembina County North
Al Larson - Carrington (GIRLS) 2023
Round 3
106
12/09
L
F 4-2 2:24
T. Lura
Carrington
Al Larson - Carrington (GIRLS) 2023
Round 2
106
12/09
W
F 2-0 0:34
W. Kramer
New Salem - Almont
Al Larson - Carrington (GIRLS) 2023
Round 1
106
12/09
W
F 0-0 2:35
M. Martell
Northern Lights
Rugby/Northern Lights/Mayport
Round 1
106
12/09
W
F 0-0 1:30
K. Mueller
Mayport C-G
Rugby/Northern Lights/Mayport
Round 1
106
12/07
W
F 0-0 1:30
K. Mueller
Mayport C-G
Rugby/Northern Lights/Mayport
Round 1
106
12/02
W
F 0-0 0:49
B. Weigel
Napoleon G-S
Velva Invitational 2023- Girls Division
Round 4
106
12/01
W
F 4-2 1:23
B. Weigel
Napoleon G-S
Velva Invitational 2023- Girls Division
Round 2
106
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024